Jak ustawić dzwonek na Philips

Wszystkie nowoczesne telefony komórkowe pozwalają ustawić jako dzwonek swoją ulubioną muzykę w formacie mp3. Można przypisać każdemu użytkownikowi swój dzwonek lub przypisać grupie pewną melodię.

Jak ustawić dzwonek na Philips

Trzeba

  • – telefon komórkowy Philips.

Instrukcja

1
Podłącz telefon Philips do komputera, aby umieścić dzwonek na telefon, a następnie skopiuj wybrany plik muzyczny na kartę pamięci, najlepiej w istniejący folder Audio. Weź do ręki telefon, wybierz menu, przejdź do opcji „Moje pliki”, a następnie znajdź skopiowaną utwór, który chcesz umieścić na telefon Philips. Kliknij „Opcje”, wybierz opcję „Użyj”, a następnie wprowadź „Na telefon”.
2
Wyjdź z tego menu, przejdź ponownie do menu telefonu. Wybierz opcję „Ustawienia”, a następnie „Profile”. Wybierz profil, który chcesz ustawić mp3 na dzwonek. Następnie „Opcje” – „Edytuj”, wybierz opcję „Dzwonek”. Na dole listy znajdź określoną w ustępie poprzedzającym dźwięk dzwonka do dzwonka. Wybierz ją za pomocą przycisku „OK”, następnie kliknij przycisk „Użyj”.
3
Ustaw dzwonek kontaktu w telefonie Philips, aby to zrobić, skopiuj wszystkie kontakty z karty sim do pamięci telefonu. Otwórz żądany kontakt, który jest zapisany w telefonie. Wybierz „Opcje”, a następnie „Dodaj” – „Dzwonek”.
4
W oknie menedżera plików zaznacz żądany plik muzyczny i zatwierdź swój wybór, naciskając przycisk „Użyj”. Należy pamiętać, że ustawić dzwonek na telefon abonenta, którego numer jest zapisany na sim karcie, nie uda ci się.
5
Przypisać dzwonek do połączenia abonentów z określonej grupy, w tym celu należy wybrać w menu „Kontakty” opcję „Zaawansowane”, a następnie utwórz grupę. Następnie kliknij na pozycję „Opcje” – „Informacje”grupy.
6
Kliknij na pozycję „Melodia grupy”, wybierz „Menedżer plików”. Następnie zostaniesz przekierowany do listy plików вашого telefonu, z którego trzeba wybrać żądany plik muzyczny. Potwierdź wybór, naciskając na opcję „Użyj”.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.