Jak wyłączyć MTS Bonus

Abonenci telefonii komórkowej „MTS” mają możliwość włączyć się do programu „MTS Bonus”. Dzięki niej uczestnicy gromadzą bonusy, korzystając z usług telekomunikacyjnych. Po zebraniu określonej liczby jednostek, możesz wymienić je na minuty, sms i inne. W tym przypadku, jeśli nie chcesz już być uczestnikiem programu, może w każdej chwili wyjść z niej.

Jak wyłączyć MTS Bonus

Instrukcja

1
Aby wyjść z programu „MTS Bonus”, przejdź na oficjalnej stronie operatora telefonii komórkowej „MTS”. W tym celu w pasku adresu wpisz www.mts.ru. Zostaniesz przeniesiony na stronę główną.
2
Po lewej stronie pojawi się małe okno z kodem telefonu, wybierz pierwsze cztery cyfry numeru, pozostałe wpisz w innym polu. Następnie wprowadź hasło, które otrzymałeś w postaci sms na telefon podczas rejestracji w programie. Kliknij na opcję „Zaloguj się”.
3
Po tym, przejdź na swoją osobistą stronę, zapoznaj się z informacjami o stanie salda, a dokładniej o ilości zgromadzonych bonusów. Pamiętaj, że po wyjściu z programu punkty są spalane, a przy ponownej rejestracji – nie są przywracane..
4
Wyjść z programu można za pomocą telefonu. Aby to zrobić, należy wysłać sms na krótki numer 4555, treść wiadomości powinna być następującej treści: „0”.
5
Aby wyjść z programu „MTS Bonus” można również zwrócić się do najbliższego biura operatora komórkowego. Przy sobie należy mieć dokument potwierdzający twoją tożsamość. W przypadku, gdy posiadaczem karty sim niezależnie od tego nie można, należy wykupić pełnomocnictwo.
6
Aby wyjść z programu, można również zadzwonić na linię obsługi abonentów. Aby to zrobić ze swojego telefonu wpisać krótki nr 0890, skontaktuj się z operatorem. Nazywając swoje dane paszportowe lub hasło, należy wyłączyć usługę. Pamiętaj, że usługa wyłącza się całkowicie za darmo.
Porada
Aby zgromadzone bonusy przy wyjściu z programu nie spaliły, można ich przekazać innej osobie. Aby to zrobić, należy wysłać sms na krótki numer 4555 z tekstem w brzmieniu: „GIFT (numer abonenta, któremu chcesz przekazać bonusy, następnie określ ich liczbę”. Należy pamiętać, że ten abonent, któremu chcesz przekazać punkty, musi być również uczestnikiem programu „MTS Bonus”.

logo
Article Categories:
Telefony komórkowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *