Jak wyłączyć usługę MTS „Operator”

Operator komórkowy MTS” jest jedną z najbardziej popularnych firm świadczących usługi telekomunikacyjne. Historia operatora rozpoczęła się w 1993 roku, rok później moskale mieli możliwość wykonywania połączeń poprzez „MTS”. Teraz firma obsługuje nie tylko abonentów Rosji, ale i na Białorusi, Uzbekistanu, Armenii i innych krajów. Abonenci mają możliwość włączać i wyłączać różne usługi, opcje i opłaty.

Jak wyłączyć usługę MTS

Instrukcja

1
Jeśli chcesz wyłączyć tę lub inną usługę, możesz zwrócić się do każdego z biur obsługi abonentów. Zazwyczaj, OAO „MTS” ma wiele wydziałów, biur i przedstawicielstw w różnych miastach Rosji, Białorusi, Ukrainy.
2
Aby wyłączyć usługi skorzystaj kontaktowe centrum OAO „MTS”. Jeśli jesteś na terenie Rosji, Białorusi i Uzbekistanu, wpisz ze swojego telefonu krótki nr 0890. A jeśli w roamingu – +7 495 766 016. Możesz również skontaktować się z telefonu przez operatora za pośrednictwem miejskiego telefonu stacjonarnego, w tym celu zadzwoń pod numer 8 800 250 0890.
3
Wyłącz usługę, korzystając z systemem samoobsługi. Do tego trzeba, aby uzyskać hasło. Z telefonu komórkowego wyślij wiadomość z tekstem „25 (hasło o długości od sześciu do dziesięciu znaków)” na krótki numer 111.
4
Zapraszamy na oficjalną stronę internetową SPÓŁKI „MTS”, który znajduje się pod adresem www.mts.ru. W prawym górnym rogu odszukaj funkcję „Wejście do Internetu-asystent”, kliknij na nią. Na dzięki której można było używać stronie w polu wprowadź dane (numer telefonu i hasło). Uderzając na swoją osobistą stronę, wybierz zakładkę „Zarządzanie usługami” i zaznacz te, które chcesz wyłączyć. W końcu kliknij przycisk „Zapisz zmiany”.
5
Wyłącz usługę za pomocą specjalnego polecenia USSD. Ją można dowiedzieć się u pracownika operatora firmy „MTS”, lub po podłączeniu usługi.
6
Jeszcze jeden sposób wyłączyć usługę – skorzystać z sms-wiadomość. Jak zwykle, do tego można dowiedzieć się krótki numer i tekst u operatora lub na oficjalnej stronie internetowej „MTS”.
Porada
Należy pamiętać, że za niektóre usługi abonament jest usuwany w okresach miesięcznych, niezależnie od czasu połączenia i rozłączenia. Dlatego jeśli zapłacił jej, wskazane jest, aby wyłączyć na koniec miesiąca.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.