Jak wyciągnąć zdjęcie z serwisu

Jeśli chcesz zdobyć plik graficzny z web-strony i potem użyć go do użytku osobistego lub komercyjnego, początkowo upewnij się, że nie jest chroniony, czy jest on prawem autorskim.

Jak wyciągnąć zdjęcie z serwisu

Instrukcja

1
Zdobyć zdjęcie z serwisu można w kilku krokach. Do tego:- otwórz stronę, którą chcesz;- najedź na obrazek kursorem;- kliknij prawym przyciskiem myszy na pliku graficznego;- z menu podręcznego wybierz polecenie „Zapisz obraz jako…”;- ustawić opcje folderów, a następnie kliknij przycisk „Zapisz”.Odpowiedni obraz pojawi się w tym miejscu, w którym skierowano ją. Po pomyślnym zakończeniu operacji dla pewności sprawdź, czy pojawił się obraz w odpowiednim folderze. Jeśli nie, to znaczy, że źle go podałeś.
2
Jeśli z jakichkolwiek przyczyn nie możesz wyciągnąć obrazek z pomocą opisanej metody, zapisać całą stronę www. Przesuń kursor myszy na wolne miejsce, i prawym przyciskiem myszy, wybierz polecenie „Zapisz jako…”, w otwartym oknie określ miejsce, gdzie trafi zawartość, w typie pliku powinna stać się napis „strona w pełni”. W rezultacie powinno pojawić się dwa nowe elementy: fragment strony www i folder z jego zawartością. Jest w niej coś i będą znajdować się wszystkie zdjęcia, które zostały opublikowane.
3
Jeśli zasadniczych wymagań co do jakości вытащенного obrazu nie stawiano, skopiuj strony www za pomocą klawiszy PrtScm. Następnie otwórz prosty edytor graficzny Paint („Start”-„Wszystkie programy”-„Akcesoria”), wyciąć odpowiednie miejsce i zapisz go. Jednak ta metoda wymaga dużo czasu, jeśli trzeba wyciągnąć dużą ilość zdjęć.
4
Ponad szybką metodą okaże się kopiowanie zdjęć z kodu strony, który otwiera się kombinacją klawiszy Ctrl i U. Znajdź lokalizację obrazu i kliknij na link – pojawi się nowe okno, a w nim pojawi się obraz. Dalej pozostaje tylko skopiować go prawym przyciskiem myszy i przenieść do folderu, jak jest to opisane w pierwszym kroku.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *