Jak usunąć swoje dane z serwisu

Większość użytkowników zarejestrowany na wielu stronach internetowych. Rejestrując się na jakimś zasobie, trzeba podać przynajmniej swój adres e-mail, a czasami imię i nazwisko i inne dane osobowe. Jeśli strona nie jest już interesujący, może pojawić się pragnienie, aby usunąć swoje dane.

Jak usunąć swoje dane z serwisu

Trzeba

  • – dostęp do swojego konta na stronie internetowej (login, hasło)

Instrukcja

1
Na niewielkiej części zasobów istnieje możliwość usunięcia swojego konta, na przykład na popularnym serwisie skrzynce Mail.ru. Wystarczy wejść do gabinetu i znajdź link z nazwą „Usuń konto” lub podobnym. Jeśli nie ma takiej możliwości, spróbuj napisać do administratora serwisu i poproś, aby usunąć swoje dane logowania. Jednak administratorzy nie zawsze iść do przodu. Ktoś odpowiada, że konto jest przechowywany jakiś czas i jest usuwany przez kilka miesięcy, jeśli użytkownik nie wchodzi do niego. Ktoś po prostu może nie odpowiedzieć. Czasami może pomóc obietnica skarga na nielegalne zbieranie danych osobowych. Jeśli sposób usunąć konto osobiste nie jest, spróbuj po prostu zmienić swoje dane osobowe na nieistniejące i zapisz, wprowadź wymyślone imię, e-mail itp.
2
Aby wyjść z popularnej sieci społecznej Vkontakte, przejdź do zakładki „Moje ustawienia”, a następnie przewiń w dół i kliknij na link „Usuń stronę”. Aby wyjść z sieci społecznej Koledzy, na dole strony kliknij na link „Regulamin” – „Zrezygnować z usług”. Wpisz powód usunięcia i wpisz swoje hasło. Otworzy się okno, w którym zostaniesz poproszony, aby zweryfikować swoje działania, jeśli jesteś gotowy, kliknij przycisk „Usuń”.
3
Aby usunąć swoje cv z serwisu w poszukiwaniu pracy, należy zalogować się za pomocą loginu i hasła. Znajdź linki do usuwania cv, może być bezpośrednio na stronie z cv, albo gdzieś w innej części prywatnego gabinetu, w zależności od interfejsu zasobu. Być może, musisz zalogować się na skrzynkę pocztową e-mail, który użyłeś do rejestracji swojego konta i potwierdzić, klikając na specjalny link.
4
Jeśli użytkownik subskrybuje newsletter z jakiejkolwiek strony, można się z niej wypisać. W liście dystrybucyjnej z własnej skrzynce pocztowej znajdź link (zwykle na dole strony) pod tytułem „Rezygnacja” lub „Usunąć swoje dane i kliknij na nią. Będziesz mieć potwierdzić swój e-mail z listy mailingowej.
Należy zwrócić uwagę
Lepiej nie zostawiać dodatkowe informacje o sobie w internecie bez szczególnej potrzeby, gdyż nie ma gwarancji, że będziesz w stanie ich stamtąd usunąć i nie zostaną udostępnione osobom trzecim.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.