Jak wysłać zdjęcie

Podczas komunikacji w sieci często występuje konieczność wysyłania zdjęć, czy to zdjęcia lub po prostu zdjęcia. Wybór sposobu, który można do tego użyć, zależy od stopnia prywatności obrazu, a także od ogólnej wagi wysyłanego załącznika.

Jak wysłać zdjęcie

Instrukcja

1
Najbardziej prosty sposób wysyłania obrazów pocztą jest dołączanie pliku do e-maila, a następnie wysłać listu do adresata. Ta opcja jest odpowiednia, jeśli chcesz wysłać jeden lub więcej obrazów niewielkich rozmiarów, nie przekraczające łącznej wadze maksymalna ilość załączników. W przypadku, gdy obraz ma wysoką rozdzielczość, a wysoka jakość obrazu nie jest konieczne, można zmniejszyć go do rozdzielczości 1280 na większej stronie – to wystarczy, aby wyświetlić na ekranie komputera. Przejdź do skrzynki odbiorczej i utworzyć nową wiadomość. Za pomocą przycisku „Załącz plik” dołączyć obrazy do wiadomości e-mail, po czym kliknij na przycisk „Wyślij”.
2
Można również przesłać plik obrazu na specjalny hosting zdjęć, po czym wysłać link na wyświetlanie w liście. Ten sposób jest przydatny, jeśli w przyszłości planujesz umieszczenie zdjęcia na forum lub blogu. Na przykład, skorzystaj z tej strony: http://piccy.info/. Kliknij na przycisk „Wybierz plik”. Дислоцируйте zdjęcie, a następnie wybierz ją, a następnie kliknij na przycisk „Pobierz”. Dalej będziesz przekierowany na stronę z linkami na swój obraz. Wybierz link „Bezpośredni link do oryginału”, po czym skopiuj ją w treść wiadomości i wyślij do adresata.
3
W przypadku zdjęć jest dużo i są one dość ciężkie, można korzystać z usług takich zasobów, jak ifolder.ru. Wybierz wszystkie zdjęcia przeznaczone do wysłania, a następnie kliknij na nich prawym przyciskiem myszy i dodaj je do archiwum. Zaznacz na archiwum hasło – tym chronić informacje, zawarte w nim, z dostępu przez osoby trzecie. Pobierz wynikowy archiwum za pomocą odpowiedniego przycisku na stronie głównej serwisu. Skopiuj link, który pojawi się przed tobą po pobraniu i prześlij ją w liście.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *