Jak wybrać styl tańca

Taniec to świetna кардионагрузка. Pozwalają spalić tkankę tłuszczową, wzmocnić układ sercowo-naczyniowy i poprawić swoją postawę. Dzięki tańca twoja postać stanie się bardziej szczupła, a ruchy płynne i piękne. Ponadto, taniec – doskonała alternatywa dla поднадоевшим monotonne ruchy w sali aerobiku. Problem jest tylko w jednym – różnorodność kierunków tanecznych w nowoczesnym fitness – nieskończenie, i w obsłudze dla początkujących bywa bardzo trudne.

Jak wybrać styl tańca

Instrukcja

1
Wybierz tańca w zależności od swoich preferencji, temperamentu, a nawet wieku. Trudno wymagać od pani średnich lat przywiązania do hip awards lub house ’ owi. Powolna nieśmiała dziewczyna nie warto zaczynać z groovy latinum lub rytmicznych tańców irlandzkich.
2
Należy zwrócić uwagę na podstawowe ruchy w tańcu. To właśnie od nich zależy podstawowe ukierunkowanie obciążenia podczas zajęć. Latina pozwala idealnie wypracować talię i biodra, irlandzkie tańce dają obciążenie przede wszystkim mięśnie nóg i pośladków. Specyficzne pa kankana zapewnią doskonałą analizę górnej części bioder i dolnej części brzucha. Кардиостриптиз z jego meandrami i uwodzicielski, pochylając ciało doda elastyczności swój kręgosłup. Rytmiczne ruchy tańca brzucha pozwalają раскрепостить stawy dolnej części ciała, aby poradzić sobie z cellulitem i wyprostował postawę. Body-ballet zmniejsza objętość ud i pośladków i выправляет postawę.
3
Pomyśl o swoim zdrowiu. Jeśli masz problemy ze stawami, po przeciwwskazane zajęcia irlandzkich tańców. Duże obciążenie udarowe może pogorszyć stan. Problemy z ciśnieniem lub koordynacją? Zrezygnuj z street-dance, kierunek ten zakłada stojaki na głowie lub ramionach.
4
Niektóre taneczne kierunku pomagają nie tylko poprawić swój stan fizyczny, ale i decydują poszczególne problemy psychologiczne. Tak, zajęcia strip-дэнсом pomogą przezwyciężyć swoją powściągliwość, pozwoli ci na większą swobodę i pewność w kontaktach z płcią przeciwną. Striptiz pozwoli ci poczuć się kimś, kim w życiu nigdy nie odważył się: kobietą-wampirem, bezbronnego młodą panną lub ospały одалиской.
5
Jeśli podoba ci się wszystko, co nowe, nietypowe lub po prostu kochasz tańczyć, zapisz się do sekcji dance-mix. Kierunek ten łączy w sobie różne rytmy. Dziś tańczysz balet klasyczny, jutro zabawa задираете nogi w канкане, a pojutrze lekkomyślnie вращаете biodrami w tańcu brzucha.
6
Zanim dać pierwszeństwo temu lub innemu танцевальному kierunku, posłuchaj odpowiednią muzykę. Jeśli to właśnie pod nią nogi same są dozwolone w tańcu, więc wybór będzie prosty.
Porada
Jeśli zdecydujesz się przystąpić do zajęć w środku sezonu, nie zaczynaj z trudnych miejsc, które wymagają dobrej rozstępy lub dodatkowego szkolenia. Zacznij z wszystkich ulubionych łacińskich tańca. Dziarski rytmy i energiczne ruchy pomogą ci przygotować się do innych rodzajów tańca fitness.

logo
Kategoria:
Kluby fitness

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.