Jak zrobić szczupłe nogi

Różne przyczyny mogą doprowadzić nogi do takiego stanu, że namiętnie chce ich być szczupłe. Rozwiązać problem można z różnych stron, ale najlepiej robić to kompleksowo.

Umiarkowany sport obciążenie dobrze wpływa na smukłość nóg

Instrukcja

1
Ważny krok, bez którego nie może zrobić, jest ćwiczenia fizyczne. Potrzebne są częste obciążenia. Najlepiej robić ćwiczenia w szybkim tempie i z wagą. Waga ciężka, wręcz przeciwnie, pomaga pompować mięśnie, co w danej sytuacji, dopóki się przedwcześnie. Ważne jest, aby utrzymać tempo nie mniej niż 20 minut i nie robić dłuższe przerwy. Bardzo skuteczne jest również spinning.
2
Obserwować swoją dietę. Trenerzy nazywają to „подсушиться”. W tym czasie z diety należy wykluczyć lub zminimalizować spożycie węglowodanów prostych (słodycze, mąkę, крахмалосодержащие produkty). Również staraj się pić mniej tłuste.
3
Masaż (masaż stóp, wspólny masaż, masaż antycellulitowy) bardzo dobrze wpływa na stan twoich stóp. Najważniejsze – robić to regularnie, co najmniej 2 razy w tygodniu. Masaż zwiększa krążenie krwi w zmasowanej dziedzinie i pomaga szybciej wprowadzać różne toksyny. Mięśnie po masażu są w koloryt, skóra podciąga się i staje się bardziej elastyczna.
Nie zniechęcaj się, jeśli nie masz czasu lub możliwości uczestniczyć w masażysty. Efekt regularnego самомассажа też cię zadziwi.
4
Antycellulitowy krem skuteczne, ale tylko wtedy, jeśli połączyć je z pozostałymi krokami. Jeśli nie będziesz robić ćwiczenia i monitorować swoją dietę, to, oczywiście, nie ma sensu kupować sobie drogie kremy. Ale jeśli będziesz robić wszystko i dodać do tych działań regularne stosowanie антицеллюлитного kremu, jesteś za cienki jeszcze szybciej.
Należy zwrócić uwagę
Po tym, jak osiągnąć swój cel, nadal utrzymać osiągnięte stan nóg. Obsługa stanu zabiera znacznie mniej czasu i wysiłku.

Porada
Regularnie przeglądaj zdjęcia dziewczyn i kobiet ze smukłymi nogami. To pomoże ci się zrelaksować „tylko dzisiaj”.

logo
Kategoria:
Kluby fitness

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.