Jak wprowadzić współrzędne

Współrzędne terenu po wpisaniu w wyszukiwarkę mogą nie zostać wykryte. Należy zawsze kierować się cechami serwisu, ponieważ mogą one ulec zmianie.

Jak wprowadzić współrzędne

Trzeba

  • – dostęp do internetu.

Instrukcja

1
Aby wprowadzić współrzędne określonej lokalizacji na mapach w trybie online, wpisz odpowiednie wartości szerokości i długości geograficznej w pasku wyszukiwania. Aby uzyskać najbardziej dokładne wyniki ustaw w ułamku sekundy minut, ponieważ niektóre usługi nie będą w stanie ich rozpoznać. Im więcej znaków po przecinku, tym większe szanse uzyskać bardziej szczegółową mapę. Dane są wprowadzane w pasku wyszukiwania Google, Onet lub inne wyszukiwarki, z której korzystasz, w dziale „Mapy”.
2
W celu uzyskania dokładnych współrzędnych lokalizacji danego interesującego cię obiektu dowiedz się jego dokładny adres, a następnie wprowadź go w ciąg używanej wyszukiwarki. W dziale „Mapy” pojawi się informacja dotycząca współrzędnych.
3
Do wprowadzania współrzędnych danego obiektu w urządzenie skorzystaj z odpowiedniego menu oprogramowania. Należy pamiętać, że w zależności od używanego sprzętu i map można uzyskać informacje o różnej dokładności.
4
Staraj się używać najbardziej szczegółowe mapy dla urządzenia, w szczególności dotyczy karty terenu, w którym trzeba często bywać. Jeśli nie masz doświadczenia z karty w urządzeniu, należy je wymienić, jeśli to konieczne, zmień oprogramowanie urządzenia. Należy pamiętać, że wiele z tych elementów nie są bezpłatne, ich pobieranie i późniejsza aktualizacja może wymagać posiadanie środków płatności w trybie online.
5
Przy wyborze map i oprogramowania dla urządzenia, należy zwrócić uwagę również na zgodność modelu urządzenia. Jeśli używasz urządzenie telefonu, będzie ci o wiele łatwiej zorientować się w wyborze. Nie używaj взломанными oprogramowaniem dla urządzenia i staraj się nie naruszać warunki umowy z deweloperem.
Porada
Staraj się korzystać z najbardziej dokładnych wartości.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.