Jak wprowadzić dziecko w świadectwo

Wprowadzić dziecko w jakieś dowody na to nie trzeba, bo jeśli jest wystawiany dokument, to już od razu na jego nazwę (np. ubezpieczenie lub ubezpieczenie zdrowotne). Zazwyczaj rodzice chcą wprowadzić informacje o dziecku w paszport.

Jak wprowadzić dziecko w świadectwo

Trzeba

  • – paszport;
  • – akt urodzenia dziecka;
  • – oświadczenie.

Instrukcja

1
Do 2006 roku można było to zrobić w urzędach stanu cywilnego, jednak po wydaniu uchwały Rządu federacji ROSYJSKIEJ w przepisach zostały wprowadzone pewne zmiany. Od tego czasu wprowadzić dziecko w paszport ojca lub matki mają prawo tylko pracownicy Federalnej służby migracyjnej. Tak, że dla oznaczenia o dziecku, skontaktuj się z terytorialny organ FMS (czyli biura paszportowego dla twojego miejsca zamieszkania).
2
Oboje rodzice muszą napisać wniosek o wpis do paszportu informacji o dziecku. Również należy zapewnić sami paszport i akt urodzenia. Przy okazji, jeśli ojciec i matka są w różnych miejscach, to i kontakt w służbie migracyjnej każdy będzie w miejscu jego rejestracji.
3
Po innowacje zmieniły i warunki wprowadzania danych: wcześniej wszystkie informacje pasuje od ręki, teraz ona впечатывается. Проставленная nagrywanie заверяется pracownikiem służby, on stawia pieczęć i podpis. Należy zwrócić uwagę na to, że проштамповано będzie również i akt urodzenia dziecka. W celu dokonania niezbędnych informacji paszportu mogą zabrać na cały tydzień lub nawet dwa.
Należy zwrócić uwagę
I choć takie zapisy nie są obowiązkowe i trwają zazwyczaj tylko na życzenie rodziców, czasami mogą one przynieść wymierne korzyści. Stempel w paszporcie może się przydać, gdy będziesz składać dziecka w szkole i otrzymywać kwotę na leczenie. Dlatego przed złożeniem wniosku pozbądź się wszystkich możliwych problemów z dokumentami z wyprzedzeniem, aby nie dokręcać ich wygląd.

Porada
Wprowadzanie informacji o dzieciach w paszport jest tylko pożądane, ale w żadnym wypadku nie jest to obowiązkowe. Podobne informacje w swoim paszporcie będą po prostu dodatkowo potwierdzić obywatelstwo Federacji Rosyjskiej, jak i pieczątka umieszczone w akt urodzenia dziecka.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.