Jak utworzyć menu gry

Twórcy gier sprzedają tylko swój oryginalny produkt, tylko od czasu do czasu uzupełniając jego dodatki i DLC. Jeśli jednak u żadnego projektu istnieje фанатская baza, nieuchronnie pojawiają się re-pack wersji, które użytkownicy uzupełniają amatorów profesjonalistów patchami i rozszerzeniem.

Jak utworzyć menu gry

Trzeba

  • -Inno Setup 5.2.2;
  • -ISTool.

Instrukcja

1
Zainstaluj grę na dysku i dodać do niej wszystko, co chcesz. Mogą to być różnego rodzaju spolszczenie, русификаторы, DLC, dodatki, autorskie warianty głos i wszelkie dodatki tego typu. Ponadto, można przekodować lub wyciąć filmy i część dźwięków, aby zmniejszyć objętość produktu końcowego.
2
Otwórz menu „Start” -> „Uruchom”, wpisz regedit i naciśnij Enter – to polecenie otworzy rejestr systemu Windows. Z podanych folderów, wybierz „HKEY_LOCAL_MACHINE” -> „SOFTWARE” i przejdź do folderu z zainstalowaną grą. Kliknij na nią prawym przyciskiem myszy, kliknij przycisk „Eksportuj” i zapisz plik zgody .reg w dowolnym czasie dogodnym dla ciebie miejscu.
3
Zainstaluj program INNO Setup. Uruchom go, i w pierwszym oknie, które się pojawi należy wypełnić pola „Nazwa aplikacji”, „Twórca” i „strona główna”. Jak zwykle w ostatnich dwóch wierszach wpisuje się autor репака i stronę, do której produkt jest tworzony. Kliknij „Dalej”.
4
Drugi ekran określa katalogi instalacji. Wprowadź żądane ustawienia i zaznacz wyjaśnienia.
5
Następnie należy określić pełniący plik. To może być Launcher lub główny .exe, bezpośrednio uruchamiający grę.
6
Określ dodatkowe ustawienia, takie jak „nazwa katalogu w menu” start ” i „możliwość umieścić skrót na pulpicie”.
7
Na ostatnim ekranie wybierz folder, w którym zostanie zapisany menu. Określić jego nazwę i wybierz ikonę (najlepszym rozwiązaniem będzie korzystanie z ikony gry, znajdziesz ją w katalogu głównym jego) i, jeśli to konieczne, ustawić hasło (zazwyczaj jako hasła jest nazwa zasobu, dla którego powstało niniejsze wydanie).
8
Odpowiedz „Nie” na kolejne pytanie: „czy Chcesz użyć standardowy skrypt”. Dodaj „DiskSpanning=true”, „DiskSliceSize=1457664000” pierwszej i drugiej wersy w otwartym kodzie, kliknij „Zakończ”.
9
Zainstaluj i uruchom program ISTOOl. Otwórz z jej pomocą zapisany skrypt; w „Opcjach” -> „Kompilator” wybierz maksymalny poziom kompresji, w opcję „Rejestr” dodaj zapisany w drugim kroku instrukcje plik. Wreszcie, przejdź do menu „Skrypt” i zaznacz „{app}; Flags: uninsdeletekey” zamiast tego, co jest napisane po prawej stronie ValueData. Po kliknięciu przycisku „Zakończ” twój репак zostanie zapisany w ostatecznym kształcie.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *