Jak usunąć boki, brzuch

Usunąć brzydki „осевший” na boki i brzuch tłuszczu, tak głęboko ненавидимый nie tylko kobietami, można za pomocą systematycznych ćwiczeń, wzmacniających mięśnie brzucha i boczne mięśnie brzucha. Wykonywać ćwiczenia należy nie mniej niż 3 razy w tygodniu, a czas zajęć zwykle przez 1,5 godziny po posiłku.

Codzienne ćwiczenia uczynią twoją szczupłą talię

Instrukcja

1
Połóż się na podłodze, dłonie połóż na głowę, zegnij nogi w kolanach. Na wydechu unieś górną część ciała kosztem mięśni górnej prasa. Z wdechem wróć z powrotem. Powtórz ćwiczenie 15-20 razy.
2
Połóż się na podłodze, ręce za głową, nogi zgięte w kolanach. Na wydechu przeciągnij lewym łokciem do prawego kolana, z wdechem wróć do pozycji wyjściowej. Następnie z wydechem rozciągać się prawym łokciem do lewego kolana. Powtórz ćwiczenie 15-20 razy w każdą stronę.
3
Połóż się na podłodze, ręce połóż za głową, nogi zegnij w kolanach. Oderwij stopy od podłogi, nogi trzymaj appressed do siebie, połóż obie nogi na prawe udo, a następnie na lewe. Powtórz ćwiczenie 15-20 razy w każdą stronę.
4
Stań prosto, ręce podnieś na poziomie klatki piersiowej. Rób skręcania górną część ciała w prawo i w lewo, biodra powinny być nieruchome. Zrób 15-20 skręceniach w każdą stronę.
5
Stań prosto, weź obręcz lub hula-hoop. Przekręcić go w pasie w ciągu 10-15 minut. To ćwiczenie świetnie kształtuje talię, usuwa fałdy tłuszczu i masuje skórę. Hula-hoop wybierz w zależności od kondycji fizycznej, ponieważ jest bardzo duży ciężar może обессилить ciebie i zostawić siniaki.
6
Dostosuj swoją dietę, to pomoże wykluczyć spożywanie dodatkowych kalorii. Staraj się usunąć z diety steaki, słodkie, słone, wędzone, tłuste. Używaj tylko naturalnych produktów i przypraw, bez dodatku konserwantów i barwników. Jedz świeże warzywa i owoce, gotowane chude mięso, orzechy, nasiona, zboża, chleb razowy, produkty mleczne.
logo
Kategoria:
Kluby fitness

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.