Jak ustawić celownik воздушки

Sekret dokładności strzałka nie tylko w umiejętności i nieco sprytu, ale i w poprawności i precyzji ustawienia celownika. Profesjonaliści wykładają wzrok szybko, ale dla początkujących przypada, jak zwykle, ciężko pracować.

Jak ustawić celownik воздушки

Instrukcja

1
Najważniejsze w ustawieniach celownika – to wystawianie go na poziomie. Dobrze, jeśli jest specjalny stojak, wyposażona пузырьковыми poziomami. W niej zamocować karabin i w odległości powiesić pion. Zaznacz karabin w równowadze pęcherzyki. Spójrz w optykę – powinieneś zobaczyć прицельную znaczek względem pionu. Jeśli pionowa linia obserwacji marki непараллельна sznurku pionu, to celownik pełno w lewo lub w prawo. Zostawić tak nie można, bo potem przy strzelaniu na różne odległości kule będą skręcać na boki.
2
Wyrównaj pionowy pień obserwacji marki tak, aby był zorientowany równolegle do łańcucha lub liny pionu. Do tego poluzować opaski, które ściągająco, wsporniki, i zacznij obracać celownika optycznego, aż wątek pionu i pionowa linia obserwacji marki nie będą równoległe. Należy przy tym trzeba spoglądać na poziomu pęcherzyki, bo poziom można obniżyć zupełnie przypadkowo. Gdy pozycja celownika reguluje, śruby uchwytów ponownie napiąć. Teraz wzrok poprawnie wystawiony na poziomie.
3
Kiedy można umieścić celownik na poziomie i wziął karabin do ręki, można błędnie określić, że stosunkowo snajperski celownik stoi krzywo. Nic strasznego, po prostu prowadnice do optyki są nierówno отфрезерованы. Najważniejsze – położenie względem pionu obserwacji marki, o czym wspomniano powyżej. Tak, że nie trzeba wystawiać wzrok na oko stosunkowo wsporników. Inaczej kule będą skręcać na boki.
4
Zdarza się, że pod ręką stojaka z уровневыми bąbelkami nie ma. Weź mocny nylonu przewód, który nie zerwie się pod ciężarem karabiny, i ten sam pion. Zrób pętlę z kabla i podczep celownika optycznego.
5
Drugi koniec przewodu podczep za jakiś nacisk. Jednym słowem, zawiesić karabin poziomo. Niech ona уравновесится w płaszczyźnie pionowej. Tu ważne jest, aby znalazła trzymała wzrok za środek ciężkości karabiny. Niech karabin trochę razi w dół lub lekko podnosi broń, ale wisieć musi w płaszczyźnie pionowej.
6
Teraz wystawiać pionową linię obserwacji marki równolegle nici pionu. Śruby uchwytów poluzować i dokręcić stopniowo, na przemian, na jeden-dwa obroty, a nie od razu, najpierw jeden, potem drugi. Tak można wypaczyć. Od jednego łącznika przejdź do drugiego, dopóki nie затянете poprawnie wszystko.
logo
Kategoria:
Różny

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.