Jak tankować „Зиппу”

Zapalniczki Zippo już dawno przeszli z kategorii stosowanych urządzeń w kategorii kultowych akcesoriów. Dlatego ważne jest, aby przestrzegać pewnych zasad podczas wykonywania nawet codziennych zadań obsługi zapalniczki.

Jak tankować

Instrukcja

2
Należy zwrócić uwagę na to, że zalecanym paliwem dla wszystkich modeli zapalniczek Zippo jest Zippo Lighter Fluid. Nie używaj tanie zamienniki i podróbki – mogą one uszkodzić zapalniczkę i prowadzić do utraty jej kondycji!
4
Bądź ostrożny i staraj się nie dopuścić do przedostania się paliwa na skórę rąk. To może powodować podrażnienie skóry. Jeśli to się stało – dokładnie umyć ręce wodą z mydłem.
5
Po napełnieniu komory zwrócić filcu uszczelkę do położenia wyjściowego i włóż obudowę zapalniczki w metalową powłokę. Użyj suchej ściereczki, aby wytrzeć wszystkie składniki zapalniczki, pojemnik, zawierający Zippo Lighter Fluid, i umyć ręce.
6
Upewnij się, że w miejscu tankowania nie zostało kropli paliwa – benzyna, używany Zippo jest łatwopalny materiał. Spróbuj zapalić zapalniczkę. Przy właściwej stacji benzynowej płomień powinien być stabilny.
7
Przez pewien czas po zatankowaniu Zippo staraj się nosić zapalniczkę w kieszeni lub futerale, w pozycji pionowej, nie skręcając. Rzecz w tym, że paliwo używane Zippo – naturalne, a więc dość wrażliwe na parowanie.
8
Postaraj się napełniać swoją zapalniczkę za każdym razem przed długą podróżą, a najlepiej weź ze sobą pojemnik z Zippo Lighter Fluid.
logo
Kategoria:
Różny

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.