Jak stworzyć wirtualną wycieczkę

Wirtualną wycieczkę można utworzyć w formie prezentacji, strony internetowej, filmu lub programu komputerowego. Najprostszym sposobem jest tworzenie prezentacji i filmu. W tym przypadku można sobie poradzić bez pomocy profesjonalistów.

Jak stworzyć wirtualną wycieczkę

Trzeba

  • Komputer z potężną kartę graficzną i minimalną pamięcią 512Mb, programu Power Point lub Windows Movie Maker, zdjęcia lub wideo, kamera, mikrofon.

Instrukcja

1
Zbierz materiał dla przyszłego wycieczki. Mogą to być zdjęcia lub nagrania wideo materiał. Zastanów się, jak twoja wycieczka rozpocznie się, co będzie się działo w czasie, i jak uczynić ją ciekawą. To jest potrzebne do tego, aby zrozumieć zasadę, według której trzeba dobierać materiał. Organizuj wszystkie posiadane informacje w scenariusz. Z niego musi być jasne, co i kiedy pokazujesz.
2
Uruchom program komputerowy, w którym można zbierać cały materiał wycieczki. Jeśli robisz prezentację, a następnie wybrać program Power Point. Rozłóż wszystkie zdjęcia w kolejności, w jakiej mają być według scenariusza. Dźwięk można nagrać w tym samym programie, ale potrzebny jest mikrofon. W grupie „Ustawienia” w zakładce „Pokaz slajdów” kliknij „Nagrywanie narracji”. Zapisz projekt. Wirtualna wycieczka gotowa.
3
Do tworzenia wirtualnej wycieczki w formie filmu воспльзуйтесь programem Windows Movie Maker. Stwórz projekt, wybierz ten format, w którym można strzelać wideo, wprowadź katalogu do zapisu. Kliknij Plik -> Importuj i wskaż wszystkie filmy, które masz zamiar używać.
4
Rozłóż wszystkie pliki wideo na ścieżce według scenariusza. Kliknij Plik -> Eksportuj i wybierz gdzie zapisać film-wycieczkę. W przyszłości, z pomocą programu Nero można utworzyć płytę DVD z filmem.
Porada
Podczas nagrywania DVD zrób piękne skonstruowane menu.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.