Jak stworzyć bit

Рэпом i hip-hopu dziś interesuje się masa młodych ludzi, a wielu interesuje się pytanie – jak zrobić dobry soundtrack pod swoje oczytany na mikrofon teksty, i jak zrobić wysokiej jakości muzyczny bit, lub specjalną минусовку pod rap. Tak jak rap – nowoczesny styl, i planujesz utworzyć минусовку, pasującą do wszystkich standardów, trzeba użyć do jej tworzenia specjalnych programów do tworzenia elektronicznych próbek muzycznych.

Jak stworzyć bit

Instrukcja

1
Za pomocą wysokiej jakości oprogramowanie dla muzyków, można krok po kroku stworzyć bardziej lub mniej profesjonalny utwór muzyczny, stopniowo doskonaląc swoje umiejętności.
2
Istnieje kilka popularnych programów, posiadających wystarczającą ilością opcji do tworzenia dobrego bitu. Przykładem takiego programu – Imagine Line Fruity Loops Studio. Ten program jest na tyle dobry dla początkujących muzyków – jest ona dostępna dla zrozumienia i ma intuicyjny interfejs. Jej minus – w ograniczonej ilości próbek i narzędzi do ich tworzenia, ale w razie potrzeby można znaleźć w internecie dodatkowe próbki i zainstalować je ręcznie.
3
Bardziej profesjonalne i bardziej skomplikowane w obsłudze program Steinberg Cubase. Jej warto skorzystać, jeśli jesteś pewien swoich umiejętności i mieli już do czynienia z dźwiękiem oprogramowaniem. Jeden z najlepszych programów do tworzenia rap-mix – ProTools, ale można z niej korzystać tylko wtedy, gdy masz wystarczająco mocny komputer i silna karta dźwiękowa.
4
Aby stworzyć coś naprawdę wartościowego w świecie muzyki, konieczna jest nie tylko dobry soft, ale i nie mniej wysokiej jakości syntezator z funkcji stacji roboczej. Nadaje się do profesjonalnej muzycznej pracy stacja robocza kosztuje sporo, i trzeba ją starannie wybrać, aby zapewnić sobie odpowiedni zestaw narzędzi, funkcji i ustawień dźwięku dla kreatywności. Dobre stacje robocze produkowane Korg, Yamaha i Roland.
5
Rozpocznij tworzenie podkładów dla rapu z tworzenia bitów – głównego basowy rytm, na które następnie nakłada się improwizacji melodycznej instrumentalna partia. Podejdź do tworzenia bitów poważnie – to podstawowy rytm, który powinien służyć puls twojego utworu, być potężny i zróżnicowany. Rób органичные przejścia rytmu w zależności od planowanych miejsc zmienić dzwonek,.
6
Po tym, jak rytm-partia przemyślany i stworzony, nakłada się na nią мелодическую partię – i tutaj trzeba włączyć całą swoją wyobraźnię, wykorzystując sample i dźwięki syntezatorów.
7
Dźwięk nie musi być postrzegane miesza i nie jest jasne – to musi być proste, ale chwytliwe i ciekawe, i w dowolnym momencie utworu musi startować stały potężny rytm.
8
Bliżej końca utworu dywersyfikacji go w jakiś niezwykły narzędziem lub innym typem sekcji rytmicznej.
9
Po tym, jak utwór stworzony – sprawdźcie jego wskazówką, do czego daj utwór звукорежиссеру lub nauczyć się sami azam informacje muzyki.
logo
Kategoria:
Muzyka

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.