Jak sprawdzić swój numer

Najprostszym sposobem, aby dowiedzieć się numer telefonu komórkowego, — zadzwonić do kogoś znajdującego się w pobliżu. Jeśli pieniędzy na koncie nie ma, można wysłać „nadajnik”. I w tym i w innym przypadku twój numer zostanie wyświetlony na ekranie telefonu, którego numer wpisałeś. Jeśli w pobliżu nie ma człowieka reagującego z telefonem, ci przyjdą na pomoc serwisowe usługi operatora.

Jak sprawdzić swój numer

Instrukcja

1
Abonentów sieci „Beeline”Wyślij ze swojego telefonu USSD-zapytanie *110*10# i naciśnij klawisz połączenia. Twój numer telefonu wysłać w wiadomości zwrotnej. Jeśli to polecenie nie zadziała, można to zrobić inaczej: prześlij polecenie *110*9# — to żądanie loginu i hasła do usługi online „Mój Beeline”. Login, który zostanie wysłany w odpowiedzi, i jest twój numer telefonu.
2
Skorzystaj SIM-menu „Beeline” — jego lokalizacja zależy od modelu telefonu. W menu zrób przejście: „Mój Beeline” — „Moje dane” — „Mój numer telefonu”. W odpowiedzi otrzymasz SMS z numerem telefonu.
3
Zadzwoń pod numer 0674. Postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi elektronicznego operatora, przejdź do sekcji „Informacje niezbędne do płatności” — „numer Telefonu, który należy podać podczas wykonywania płatności”. Odpowiedź na zapytanie przychodzi w postaci SMS.
4
Abonentów sieci „Megafon”Wyślij ze swojego telefonu „Megafon” USSD-polecenie *205# i poczekaj na wiadomość z odpowiedzią systemu. W niektórych regionach Rosji swój numer telefonu można znaleźć na innych drużyn. Na przykład: *127#, ale taka usługa jest płatna. Jeśli USSD-prośby nie działają, zadzwoń do Centrum kontaktu z klientem przez telefon 0500.
5
Jeśli darmowej drużyny nie poinformowano nawet w telecentrum, istnieć mądrzejszy — poproś o hasło do korzystania z systemu samoobsługi „Usługi serwisowe”. W większości regionów Rosji można to zrobić za pomocą bezpłatnego zapytania *105*00#— wyjaśnić to można na stronie internetowej firmy „Megafon” swojego regionu. W odpowiedzi na SMS zostanie wysłany login i hasło. Login — i na swój numer telefonu.
6
Abonentów sieci МТСОтправьте z telefonu komórkowego USSD-zapytanie *111*0887# — twój numer telefonu zostanie podany w wiadomości zwrotnej.
7
Zadzwoń ze swojego telefonu na numer 0887 — автоинформатор przeczytał ci twój pokój przez liczb. Na wszelki wypadek włącz klawiaturę ekranową telefonu — jeśli nie masz czasu, aby nagrać cyfry numeru, odsłuchać wiadomości ponownie można, jeśli klikniesz na cyfrę „2”.
8
Abonentów sieci Tele2Отправьте z telefonu komórkowego USSD-polecenie *201#. Twój numer zostanie podany w wiadomości zwrotnej.
logo
Article Categories:
Telefony komórkowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *