Jak zablokować swój numer telefonu na Мегафоне

Jeśli masz zaginęła karta SIM „Megafon” lub po prostu nie chcesz jakiś czas cieszyć się swoim numerem – zablokuj go. Usługa jest płatna, cena blokady i procedura redukcji pieniędzy zależy od regionu. Dowiedzieć się szczegółów na stronie internetowej firmy „Megafon”, telefonicznie w call center lub przez e-mail [email protected]

Jak zablokować swój numer telefonu na Мегафоне

Trzeba

  • Paszport, albo komputer i internet.

Instrukcja

1
Należy pamiętać, że maksymalny okres, na który można zablokować numer – 180 dni. Jeśli zamówisz blokadę przed upływem miesiąca rozliczeniowego, abonament za usługi telekomunikacyjne zostanie wzięta za cały miesiąc w całości. Znowu cieszyć się swoim numerem można automatycznie po upływie zdefiniowanego okresu blokady. Jeśli chcesz aktywować pokój wcześniej, trzeba będzie osobiście zwrócić się z odpowiednim wnioskiem do salonu związku „Megafon” lub zadzwonić do centrum kontaktu z klientem.
2
Skontaktuj się z wnioskiem o dobrowolne blokowaniu swojego pokoju w najbliższy Salon komunikacji firmy „Megafon”. Weź swój paszport lub inny dokument tożsamości – bez tego oświadczenia nie wezmą. Jeśli masz zaginęła karta SIM, można od razu zamówić wydanie nowej.
3
Zadzwoń, aby zablokować swój numer, w Centrum kontaktu z klientem przez telefon 0500. Jeśli twoja karta SIM „Megafon” zaginęła, a drugi nie ma ani u was, ani u swoich bliskich, zadzwoń do naszego centrum miejskiego telefon. Numer można na stronie internetowej firmy „Megafon” swojego regionu. Aby przyjąć wniosek, operator poprosi cię nazwać alufelgi, więc zachowaj swoje dokumenty w pobliżu.
4
Zablokować swój numer przez on-line-serwis „Usługi serwisowe”. Paszport w tym przypadku ci nie będzie potrzebny, ale trzeba znać hasło, aby się zalogować. Jeśli go nie pamięta, albo w ogóle nie instalowałeś, a karta SIM zniknęła w taki sposób, aby zablokować można użyć nie można.
5
Przejdź na stronę https://sg.megafon.ru/. Wprowadź swój numer telefonu. Jeśli nie masz hasła, zamów go. Wszystkie metody zamówienia/odzyskiwania hasła, które są dostępne w twoim regionie, zostały szczegółowo opisane na stronie logowania. Wpisać w przeznaczone do tego pole hasło, kod weryfikacyjny CAPTCHA i zaloguj się do strefy inwestora.
6
Przejdź do „Usługi i tempo”. Wybierz opcję „Blokowanie numeru”. Ustaw datę rozpoczęcia blokady i datę wznowienia, a następnie kliknij na przycisk „Zainstaluj”.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.