Jak sprawdzić swój adres ip w CS

Dość często gracze pytają o tym, jak sprawdzić swój adres ip w różnych grach, w tym w CS. Jest to konieczne w celu sprawdzenia własnego serwera, klienta lub szeregu narzędzi, a także nauki szczegółowe informacje o połączeniu. W celu uzyskania odpowiedzi na to pytanie można korzystać na kilka sposobów.

Jak sprawdzić swój adres ip w CS

Instrukcja

1
Przeczytaj umowę z dostawcą, w którym może być podana informacja o twoim IP, jeśli on jest statyczny. Jeśli masz dynamiczny wygląd adresy, to on może się zmieniać od czasu do czasu, w związku z tym warto skorzystać z innych sposobów określania.
2
Kliknij przycisk „Start” w lewym pasku narzędzi i wybierz „Panel sterowania”. Znajdź skrót „Ustawienia sieci” i kliknij na podłączeniu prawym przyciskiem myszy i wybierz „Właściwości”. W oknie, które się pojawi, w wierszu „Protokół Internetowy TCP\IP”, zaznacz go i kliknij przycisk „Właściwości”. Twój adres IP zostanie podany w odpowiednim wierszu. Jeśli w ustawieniach internetu zaznaczone „Uzyskaj adres IP automatycznie”, to kliknij na zadanie „Wyświetlanie stanu połączenia”.
3
Skorzystaj ze specjalnych zasoby w internecie dla określenia własnego adresu IP. Do tego w każdym wyszukiwarce wpisz „sprawdzić swój adres ip” i kliknij na jeden z proponowanych stron internetowych, który automatycznie daje poszukiwaną wartość.
4
Kliknij prawym przyciskiem myszy na nazwę twojego serwera w CS i kliknij „Właściwości”. Przejdź na zakładkę Main. Na górze w pobliżu linii IP Address zostanie podany ip do podłączenia do gry na serwerze, a osobistym ip są cyfry do dwukropka.
5
Wywołaj konsolę podczas gry w CS. Aby to zrobić, kliknij przycisk „E”, która znajduje się na klawiaturze przed cyframi. Zapisz polecenie /amxlist i naciśnij przycisk Enter. Jeśli ta funkcja jest zablokowana przez administratora serwera CS, to wpisz w konsoli /help i znajdź funkcję, którą należy określić wyszukiwania dla swojego adresu ip.
6
Sprawdź swój adres ip za pomocą wiersza poleceń. Wywołaj Start i w polu wyszukiwania wpisz cmd, po czym pojawi się czarne okno wiersza polecenia. Zapisz polecenie ipconfig i naciśnij Enter. W rezultacie system wyświetla aktualny adres ip.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *