Jak grać w blitzkrieg w sieci

Wciągająca strategia globalna „Blitzkrieg” pozwala na zarządzanie działaniami zdalnie na dwa sposoby: przez internet i w sieci lokalnej. Aby uzyskać możliwość gry blitzkrieg w sieci z innymi użytkownikami, należy poprawnie skonfigurować grę.

Jak grać w blitzkrieg w sieci

Trzeba

  • – komputer;
  • – dostęp do internetu lub do sieci lan.

Instrukcja

1
Aby mieć możliwość interakcji z innymi graczami, zainstaluj patch do najnowszej wersji.
2
Jeśli chcesz grać przez internet w blitzkrieg, zainstaluj aplikację z zainstalowanego dysku GameSpy (jeśli jeszcze nie masz tego narzędzia). Poza tym, naucz się, że potrzebujesz prędkość poniżej 14,4 kb/s (lub 19,2 kb/s, jeśli będziesz organizować serwer na komputerze) lub kanał. Połącz się z serwerem GameSpy bezpośrednio przez klienta lub za pomocą wbudowanego w grę ekranu.
3
Aby połączyć się z już utworzonego bitwy, uruchom grę, a następnie naciśnij przycisk „gra Sieciowa”, wybierz GameSpy lub sieć lokalną. Zobaczysz, jak komputer wyświetli przed wami lista utworzonych sesji. Spójrz w lewo na ikonę, jeśli tam widnieją skrzyżowane miecze, to znaczy, że się połączyć do gry nie można, tak jak gra się rozpoczęła. Ikona kłódki oznacza zamkniętą grę, a obraz komputera – bezpłatny dostęp.
4
Kliknij dwukrotnie na nazwę i wybierz stronę, na której można grać, a następnie kliknij na przycisk w prawym dolnym rogu ekranu. Poczekaj, aż uzbiera się wymagana liczba uczestników, w tym czasie możesz rozmawiać z nimi na czacie.
5
Jeśli chcesz stworzyć grę blitzkrieg samodzielnie, na ekranie sesje gry należy wcisnąć przycisk w lewym dolnym rogu. Przed tobą pojawi się okno, w nim ponownie należy wcisnąć lewy przycisk. Wpisz w menu ustawień swoją nazwę w grze, nazwę serwera (na liście zostanie wyświetlona sesji) i hasło (aby gra otwarta tylko dla znajomych). Ponadto, wprowadź ograniczenia gry na czas, na punkty za flagi lub za fragi (zabici obiekty przeciwnika). Wybierz typ karty.
6
Aby utworzyć sesję, kliknij przycisk w prawym dolnym rogu ekranu. Poczekaj, aż wszyscy gracze będą gotowi, i zacznij grę.
7
Jeśli stworzyłeś grę sam, pamiętaj, że możesz usuwać graczy, przerwać grę, zmieniać ustawienia. Aby dowiedzieć się, wszystkie swoje możliwości, przejdź do menu Help/Contents, a w dziale „Język skryptowy” znajdziesz pełną listę poleceń konsoli.
8
Aby wywołać konsolę czatu i wysłać wiadomość do wszystkich graczy, naciśnij przycisk Enter, napisz wiadomość i naciśnij Enter (jeśli nacisnąć Ctrl+Enter, komunikat zniknie tylko sojusznikom). Należy zwrócić uwagę, gdy konsola czatu jest aktywna, gorące klawisze w grze nie będą działać.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.