Jak sprawdzić autentyczność telefonu LG

Dziś telefony komórkowe pod logo LG popytu, rozpoznawalne i покупаемы na całym świecie. I, oczywiście, to nie uszło uwagi chińskich rzemieślników, подделывающих popularne modele z elektroniką. Dlatego przed zakupem telefonu komórkowego koreańskiej firmy LG, uważnie przeczytaj informacje o interesującym cię telefonie.

Jak sprawdzić autentyczność telefonu LG

Instrukcja

1
Wejdź na stronę producenta i przeczytać uważnie wszystkie funkcje telefonu, a także opinie na model. Następnie wypisz adresy sklepów firmowych w twoim mieście. Kupując telefon w punktach sprzedaży, zalecanych oficjalnym producentem, będzie mniej prawdopodobne, aby natknąć się na podróbkę.
2
Sprawdź model, trzymać w ręku, przeczytaj instrukcję. Należy zwrócić uwagę na jakość tworzywa, z którego wykonany jest telefon.”Strona główna” telefony LG są miłe i gładkie w dotyku, mają znaczny ciężar, plastik twardy, nie проминается po kompresji. Przyciski i klawisze telefonu są wykonane starannie, poruszają się delikatnie, nie czepiają się panel. Podczas korzystania z telefonu nie skrzypi, wszystkie części są idealnie dopasowane, nie poruszają się i nie przesuwają się.
3
Poproś sprzedającego zdjąć tylną pokrywę telefonu LG. Jak zwykle, jego tylna pokrywa jest zainstalowany na tyle mocno, aby jej zdejmowania należy dołączyć wystarczającej siły. Sprawdź akumulator telefonu. Jeśli akumulator nie „markowe” – prawdopodobnie telefon jest fałszywy. Ponadto telefon posiada prosty gniazdo dla karty SIM, która wkłada i wyjmuje się bez wysiłku. Na tylnej ściance telefonu wewnątrz powinna znajdować się naklejka PCT lub CCC, co mówi o oddawaniu im standardowych testów jakości.
4
Zapoznaj się z menu telefonu. Czasami chińscy producenci dają telefon funkcjami, których nie ma tej firmy. Instrukcje do korporacji telefon zawsze są właściwe, wysokiej jakości tłumaczenia, drukowane na dobrej poligrafii. To samo dotyczy opakowania telefonu.
5
Jednak najlepszym sposobem, aby ustalić autentyczność telefonu LG – to się go nauczyć IMEI. Wpisz na klawiaturze *#06#, naciśnij przycisk „enter”. Na ekranie pojawi się 14-cyfrowy numer to specjalny kod identyfikacyjny telefonu. Porównaj go z numerem znajdującym się za akumulatorem urządzenia na panelu tylnym. Oni muszą pokrywać się w pełni.
Porada
Kup telefon tylko w firmowym sklepie LG lub u dealerów. Dobry telefon nie może być tani!

logo
Article Categories:
Telefony komórkowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *