Jak skompresować filmy do nagrania na płytę

Ulubiony film został pomyślnie pobrany na dysk twardy komputera. Jednak nie zawsze procedura dalszego nagrywania tego materiału jest dość pomyślny. Rzecz w tym, że dziś najbardziej popularny jest tak zwany DVD format. Film w takiej jakości ma stosunkowo duży rozmiar. Na przykład, кинокартину, który chciał zastąpić na nośnik wymienny (dyskietka) do późniejszego odtwarzania na domowym odtwarzaczu DVD, nie zawsze jest możliwe wykonać.

Jak skompresować filmy do nagrania na płytę

Instrukcja

1
Rozmiar treści wymaganego pliku wideo może znacznie przekroczyć rozmiar na dysku, który jest przeznaczony do nagrywania konkretnego filmu. Ale dzięki wielu dobrym produktów, zasada działania, które w dużej mierze jest podobny do siebie, to zadanie można rozwiązać. Wystarczy otworzyć odpowiedni film w podobnym programie i po kilku wyrafinowane żądania-odpowiedzi, wstępnie zbudowany parametrów pracy programu, a także pewnej ilości czasu, jest „przerobiony” (zmienią się wielkości).
2
Niektóre narzędzia, które są specjalnie przeznaczone do tego, aby skompresować film do nagrania na płytę, mają jeszcze i więcej nie mniej przydatne funkcje. Na przykład, program DVD Ripper i Ace DVD Backup mają jeszcze tzw. zdjęciem ochrony przed kopiowaniem. Wiele osób wie trudność przy próbie skopiować zawartość dysku za pomocą popularnych programów (np. NERO) – występuje błąd oprogramowania. Powstające przy tym błąd systemowy nie daje pomyślnie zakończyć proces kopiowania płyty z wersji filmem. Ponadto, podobnie jak u większości przedstawicieli oprogramowania podobnej klasy, programy mogą zmieniać format wideo (przekonwertować). Dlatego stosunkowo łatwo mogą wykonać zadanie zmniejszenia objętości (wielkości) niezbędnego filmu bez istotnych strat jakości.
3
Programy te pozwalają również konwertować formaty plików wideo dowolnego filmu nie tylko dla jakości nagrywania na dysk, ale i późniejszego wielokrotnego odtwarzania na odtwarzaczach DVD różnych typów. Oprócz tego wszystkiego, możliwość skompresować film do zapisu na dysku pozwala na „umieścić” kilka podobnych plików multimedialnych na jednym dysku wymiennym. Jest to swego rodzaju oszczędność czasu i środków pieniężnych. Ponadto, pojawia się możliwość osobistej twórczej samorealizacji.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *