Jak skompresować film

Dla tych ludzi, którzy wolą przeglądać pliki wideo za pomocą telefonów komórkowych, smartfonów lub tabletów, pozostaje aktualne pytanie zmniejszyć rozmiar pliku wideo. Aby rozwiązać ten problem, należy użyć specjalnego narzędzia.

Jak skompresować film

Trzeba

  • – Total Video Converter.

Instrukcja

1
Jeśli planujesz stale przetwarzać i przekonwertować pliki wideo, a następnie zainstalować program Total Video Converter. Pozwala ono skutecznie pracować z większością znanych formatów wideo. Uruchom ponownie komputer po instalacji aplikacji.
2
Otwórz program TVC, a następnie kliknij przycisk New Task. Po otwarciu menu dodatkowych ustawień wprowadź polecenie Import command File. Wybierz plik wideo, który chcesz skompresować. Poczekaj na pojawienie się nowego menu.
3
Przesuń suwak do pozycji Lower Quality. Jest to konieczne do pogorszenia jakości obrazu. Teraz kliknij na nazwę odpowiedniego formatu, wybierając je z podanych opcji. W tym menu dostępne formaty są podzielone na specjalne kategorie. Do oglądania filmu za pomocą komunikatora lub telefonu komórkowego, wybierz typ pliku z menu Mobile.
4
Po powrocie do głównego menu programu wybrany plik zostanie wyświetlony w polu Task List. W celu rozpoczęcia procesu przetwarzania obrazu naciśnij przycisk Convert Now. Poczekaj, aż program Total Video Converter wykonuje niezbędne operacje. Zamknij okno programu po zakończeniu jej pracy.
5
Czasami można zmniejszyć rozmiar pliku wideo, przecinając niepotrzebne fragmenty, na przykład napisy i obraz powitalny. W takim przypadku wybierz opcję High Quality i wybierz ten format, w który skonwertowany plik w tej chwili. Po powrocie do głównego menu programu wypełnij pola Start Point i Ending Point. To pozwoli ci nie zawierać w skład nowego pliku początkowe i końcowe fragmenty wideo.
6
Skorzystaj z programem-narzędziem do archiwizacji w celu zmniejszenia rozmiaru pliku. To pozwoli ci zaoszczędzić miejsce na dysku DVD lub dysku USB.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *