Jak rozebrać mikser

Aby odkryć w blenderze uszkodzoną część lub uszkodzony kontakt, urządzenie należy zdemontować. Szczególnie ważne jest przy tym być bardzo ostrożnym, aby nic nie zepsuć, усугубив uszkodzenia.

Jak rozebrać mikser

Trzeba

  • – śrubokręt
  • – urzędniczy spinacz
  • – длинногубцы
  • – aparat

Instrukcja

1
Większość modeli mikserów posiada plastikową obudową, wykonaną przez formowanie wtryskowe. To wykonanie obudowy pozwala na mocowanie ukryte. Najczęściej znajduje się ono na samym dnie rowka w korpusie.
2
Jeśli pogłębienia zamknięte plastikowymi korkami, delikatnie поддев, wyjmij je na zewnątrz. Zazwyczaj takie narzędzia są wykonane w postaci nakładek na dolnej powierzchni miksera lub нескользящих „nóżek”.
3
Czasami łączniki zamykają самоклеящимися ярлычками. Aby dowiedzieć się, czy pod nimi zagłębienia, z pewnym naciskiem przesuń dla każdego z nich palcem. W miejscach wykrywania ubytków ostrożnie zdjąć naklejki, aby po zmontowaniu je z powrotem na miejsce, lub po prostu pierce śrubokręta, aby dostać się do mocowania.
4
Często miksery mają w dodatku do śrub mocujących ukryte zatrzaski. Do ich wykrywania wykręć śruby i delikatnie ściśnij obudowa wzdłuż widocznych spoin połączeń. Albo „прощупайте” te szwy za pomocą płaskiego śrubokręta, a następnie spróbuj zwolnić zatrzask ostrożnym, naciskając w odpowiednim miejscu.
5
Przy wyszukiwaniu ukrytych łączników należy zachować szczególną ostrożność, ponieważ łatwo je złamać, zwłaszcza jeśli są narażone ciepła lub promieniowanie działanie.
6
Otwórz mikser i zanim kontynuować dalsze analizy, należy sprawdzić, czy połączenia przewodów, elementy wewnętrzne i elementy. Zrób zdjęcia i niezbędne notatki, aby z sukcesem zrealizować montaż. Każde połączenie i wszystkie elementy muszą być zwrócone na miejsce w dobrym stanie.
7
Należy zwrócić uwagę na sposób podłączenia elektrycznego przewodu do zacisku. Jeśli na płaskiej zacisk płaski szturman z metalu spadł dość mocno, to nie szczyptę i nie zginać go tak, aby nie zakłócić połączenie. Aby usunąć z końcówki końcówka, skorzystaj длинногубцами lub śrubokrętem.
8
Jeśli gołe przewód podłączony pod śrubę odkręcić ostatni. Przy wymianie przewodu przekręcić okablowanie, elementy żyłę, a następnie włóż przewód do zacisku. Upewniając się, że na zewnątrz nie оголенного fazy, dokręcić śrubę.
9
W celu odłączenia przewodu od zaciskowej zaciski włóż do niej blisko z przewodem cienki pręt, na przykład, szpilkę lub spinacz do papieru. Następnie wyciśnij z drutu kolec.
logo
Kategoria:
Różny

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.