Jak rozebrać drukowanie

Drukowanie – przyrząd, za pomocą którego świadczą dokumenty. Jeszcze go używać wskazane jest do automatyzacji pracy, na przykład, jeśli chcesz wprowadzać w dużych ilościach te same informacje.

Jak rozebrać drukowanie

Trzeba

  • – drukuj;
  • – serwetki;
  • – штемпельная farba.

Instrukcja

1
Zazwyczaj drukowanie orientuje w celu uzupełniania atramentu, więc przygotuj kilka serwetek: one pozwolą nie pobrudzić, a także szybko usunąć ze skóry nie udało się suche plamy. Ochrony ubrania przed kropli płynny skład штемпельной farby въедливый i złe jest z tkaniny.
2
Jeśli przed tobą drukowanie z automatyczną przystawkę i z ochronnym mechanizmem, który zapobiega wysychanie farby, to ona zna się na kilka sposobów. Najpierw obróć ją tak, aby górna pokrywa упиралась w powierzchni stołu.
3
Нащупайте boczne полуподвижные parzyste przycisku. Weź urządzenie w rękę, upewnij się, aby kciuk i środkowy palec znajdowały się na nich.
4
Powoli wsuń automatyczną przystawkę do momentu, aż nie można nacisnąć przycisku. Jeśli rama jest całkowicie odszedł do środka i otworzył obraz, oznacza to, że przegapiłeś moment. Spróbuj ponownie.
5
Naciśnięciu przycisku – zanotowali drukowanie w jednym położeniu. Zwolnij je. Teraz można wyciągnąć wkładkę.
6
Z boku druku znajdź jeszcze jedną niedostępne przycisk i kliknij na nią. Od strony musi wydawać się krawędź poduszki.
7
Weź chusteczkę i łapać go. Wyciągnijcie ostrożnie produkt, nawet najmniejszy niewygodne ruch może spowodować drobne plamy, nawet jeśli wydaje ci się, że cały barwnik skończył się.
8
Włóż wkładkę штемпельной farbą, włóż z powrotem do otworu. Na tym etapie często pojawia się pytanie: jak została położona nowa. Nie martw się, nie uda ci się umieścić ją źle: ona po prostu nie nadaje się do wielkości.
9
Kliknij na parzyste guziki-zatrzaski i w tym momencie wykonaj ruch, jakbyś zamiar umieścić odcisk, ale nie доводите go do końca. Zwolnij drukowanie – urządzenie powróci do swojego pierwotnego położenia. Teraz można kontynuować pracę.
10
Podobnie rozumieją i znaczki na podstawie automatycznej przystawki.
logo
Kategoria:
Różny

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.