Jak robić triki w domu

Nauczyć się robić sztuczki w domu można, jeśli порыскать na rozległe połacie internetu. W tej instrukcji poznasz proste i dość efektownymi sztuczkami, nauczyć których w domu nie będzie problemów. Rzecz w tym, że do ich wykonania potrzebujesz najbardziej zwykły monety i inne materiały, które w domu można znaleźć bez problemu. Przed показыванием sztuczek szerokiej publiczności, poćwiczyć w domu przed lustrem. A oto i sztuczki.

Jak robić triki w domu

Instrukcja

Ostrość ze szklanką i monetą. Do wykonania tego triku potrzebne: moneta, szklanki, szal wymiarach 50×50 cm Iluzjonista pokazuje widzom szklankę wypełnioną wodą, poza którą w nim nic więcej nie ma. Oferuje ochotnika spośród widzów podejść i spojrzeć w szklance. Mag w tym czasie podaje szklankę chustą, sprawia, że magiczne narciarskie i zdejmuje chustę. Widz patrzy na szklankę i widzi, że tam leżymy moneta.

Jak robić triki w domu

W czym tkwi sekret? Moneta z góry przykleja się do dna szklanki. Kiedy szklanka jest pusta, monetę przez ściany doskonale widoczne. Ale jeśli szklanka jest wypełniona wodą, monetę nie widać przez wodę, jeśli patrzeć od strony szklanki. Widoczna jest ona tylko od góry.

Jak robić triki w domu

Niezwykła moneta. Konieczna monetę i szal 30×30 cm, aby wykonać ten trik. Również potrzebuje asystenta. Iluzjonista kładzie monetę na stół, podaje jej chusteczkę i oferuje widzom w kolejce podejść i upewnić się, że moneta na miejscu. Następnie magik bierze chusteczkę z monetą w dłoni, płynnym ruchem przerzuca go w drugą rękę, a po pokazuje, że szal jest pusty. Po tym, że on nadaje się do jednego z widzów i wyciąga mu z kieszeni monetę.
Oto w czym tkwi sekret: masz partner-asystent. Partner siedzi w środku widzów, a kiedy nadają się sprawdzić w obecności monety pod chustą, nadaje się ostatnim i dyskretnie podnosi monetę ze sobą. Pozostaje ci tylko zbliżyć się do swego towarzysza i wyciągnąć monetę z jego kieszeni.

Jak robić triki w domu

Ostrość z chustą i medalu. Trzeba ostrości: moneta, dwa платочка 30×30 cm, guma кольцеобразная. Tak więc, iluzjonista prosi widzów monety. Mu garstkę monet, z których magik wybiera jedną. Wyjął z kieszeni i расстелив szal, wkłada monetę w centrum chusteczkę. Szal odwraca, moneta pozostaje leżeć pod nim. Fakir wyciąga z kieszeni gumkę w kształcie pierścienia i stawia ją na obrusie, pod medalu go ściskając. Dalej widza proponuje podstawić swoją dłoń. A magik w tym czasie za rogi rozciąga szal, osiągając tym, aby guma z monety zeskoczyła. Ale na dłoni widzowi nic nie padło. Potem фокуснику pozostaje udawać, że bierze monetę z szafy lub ze stołu.

Jak robić triki w domu

Sekret jest prosty. Jest on w produkcji niezwykłego chusteczkę. Weź dwie identyczne chusteczkę, a następnie zszyć je razem. Umieść tam monetę, вшейте, aby nie wypadła z chustkami. Kiedy żyjecie ostrość, bierzesz u widza monetę, po czym z nich można wyłączyć szal. Moneta w tej chwili pada w rękę. Specjalnie przyszyte moneta pozostaje w chuście. Na nią jak guma-pierścień i noszone. Monetę widza trzeba dyskretnie trzymać w palcach przez cały ostrości i zaprezentować pod koniec.

Jak robić triki w domu
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.