Jak robić na drutach na drutach ząbki

Drutach nacięciami stosuje się do podsufitki i gięcia wyrobów, głównie kobiecych lub dziecięcych. Ząbkowanej można wykonać końcowej pasek na krawędzi produktu w innej kolorystyce lub użyć ten wzór dla провязки otworów na sznurowadła.

Jak robić na drutach na drutach ząbki

Trzeba

  • Przędza do szycia, igły

Instrukcja

1
Przy drutach produktu bawełnianą nitką na dole wpisz potrzebną do pracy ilość zawiasów. Провяжите 3-5 rzędów w dżersejem (rs – twarzowe pętli, lewa strona – изнаночные pętli).
2
Przejdź na cieńsze druty i głównym wątku провяжите gładkim lepka jeszcze 2,5-3 cm, Aby uzyskać paska krawędzi linii przegięcia na pierwszej stronie pracy zwiąż, na przemian 2 oczka razem na przedniej i 1 накид do końca rzędu. W następnym rzędzie wszystkie pętle i накиды провяжите niewłaściwej stronie zawiasów.
3
Połącz odpowiednią wysokość podsufitki. Odetnij bawełnianą nitkę, otwierając pętli głównej nitki. Załóż je na dodatkową dziewiarskie igły. Złóż brzeszczot do linii przegięcia (lewą stroną do środka).
4
Провяжите do końca rzędu na 2 oczka razem przedniej: jedną pętlę bierzcie z głównym szprychy, drugą – z dodatkowym. Zrób pasek acc i dalej zwiąż płótno na rysunku. Taka opcja paska krawędzi stosuje się, aby nie przyszyć acc produktu. Otrzymany pasek wzór przy drutach nazywają krawędzi „pico”.
5
Jeśli rysunek produktu nie pozwala połączyć płótno, to otwarte pętle pierwszego rzędu na dole do otrzymanym na odwrotnej stronie бугоркам изнаночных zawiasów.
6
Jeśli chcesz korzystać z serrata przy drutach wyroby z góry na dół, zwiąż krawędzi „pico” do linii przegięcia i podsufitki w ten sam sposób: na pierwszej stronie pracy zwiąż, na przemian 2 oczka razem na przedniej i 1 накид do końca rzędu. W następnym rzędzie wszystkie pętle i накиды провяжите niewłaściwej stronie zawiasów. Następnie wykonaj acc i szyć po niewłaściwej stronie ręcznie w otwartej pętli głównej płótna.
Porada
Przed tym jak отпарить gotowy produkt wyciągnij (спицей lub igłą) i rozciągnij każdy ząbek.

logo
Article Categories:
Rękodzieło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *