Jak robić na drutach kapcie dziecięce

Wiele dzieci nie lubią chodzić w domu w kapciach. Aby twoje dziecko nie grymasił i nosił je z przyjemnością, zamień ten proces w grę. Połącz dziecku kapcie w postaci zabawnych zwierzątka, na przykład, ежиков.

Jak robić na drutach kapcie dziecięce

Trzeba

  • – 50 g przędzy akrylowej kolor brązowy;
  • – 50 g przędzy w kolorze czarnym;
  • – 20 g przędzy kolor beżowy;
  • – szydełko nr 3;
  • – 6 czarnych koralików małej wielkości.

Instrukcja

1
Ilość zawiasów dla drutach tych kapci jest dwuletniego dziecka. Jeśli trzeba połączyć kapcie większej mapie po prostu провяжите w środku szczegóły na kilka rzędów więcej. Nie mylić z rozmiarem, spróbuj kapci na nóżkę dziecka.
2
Zacznij drutach z wąskiego końca pyska jeża (to będzie мысок тапка). Weź nici beżu i zrób łańcuch z dwóch powietrznych zawiasów i jeden wałek ucha do podnoszenia. Обвязывайте łańcuch na kole słupkami bez накида, stopniowo dodając pętli, aby powstał stożek. Zwiąż w ten sposób 12 rzędów.
3
Od 13-go do 23-ej szeregi zwiąż bez dodatków prosto. Przy czym beż przędzy zmienić na czarne i brązowe nitki połączone razem. Jednocześnie w 13 rzędzie podzielić wszystkie pętle na pół. Określ góra kapcie i podeszwę. Zgodnie z tą górną część zwiąż wyciągniętymi zawiasami, aby były „igiełki”.
4
Wydłużone pętli zwiąż w następujący sposób. Założyć łańcuch na duży palec lewej ręki. Wprowadź hak na pętli na dużym palcu w pętli poprzedniego rzędu. Następnie wyciągnij nić i провяжите kolumna bez накида.
5
Z 24-go na 35-lecie szeregi zwiąż obrotowe rzędami. Dolną część (zawiasy do podeszwy) zwiąż słupkami bez накида, a 5 pierwszych i 5 ostatnich słupków każdego pasma zwiąż wyciągniętymi zawiasami (patrz krok nr 3).
6
Zacznij tworzyć piętę klapki w 36 rzędzie, co убавки, aby można było ściągnąć płótno. Sew piętę трикотажным szwem. Обвяжите góra kapcie 6-tą rzędami długich pętli. Kapcie-jeże gotowy.
7
Szyć na pysk czarne koraliki-oczka i nosek. Czerwoną nitką вышейте usta.
8
Z maty do gimnastyki выкроите podeszwę. Przyklej ją do dolnej stronie kapci klejem moment do butów. Przeszyj wzdłuż krawędzi ręcznie ze szwem z przodu igły. Aby to zrobić, użyj grubą igłą i капроновыми nićmi.
logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.