Jak przyszyć ramiączka

Dla tych, którzy po raz pierwszy spotyka się z koniecznością prowadzić mundury odzież w odpowiedni wygląd, proces szycia chase może wydawać się dość czasochłonne. W każdym razie, najpierw należy uporać się z różnymi sposobami mocowania zakładkę do formy, a potem przyszyć.

Jak przyszyć ramiączka

Trzeba

  • – igła;
  • – nitka;
  • – naparstek;
  • – nożyczki;
  • – pagony;
  • – odznaczenia;
  • – koszula;
  • – szczypce;
  • – pęseta.

Instrukcja

1
Podczas szycia chase zwykle kierują się wymogami statutu i rozkazy różnych szeregów wojsk. Jeśli chcesz uszyć chase poprawnie, to najlepiej skontaktuj się z dowódcy z tyłu i bezpośrednio u niego sprawdź zasady szycia na zakładkę.
2
Należy pamiętać, że na koszulę ramiączka nie uszyć. Można je zamocować za pomocą zwykłego spinacza do papieru, które zostały zakończone przez guzik w pogoni. Przełóż go przez wycięcie na ramieniu koszuli i вправьте do środka. Jeśli przyszyć guziki na mały ниточной słupku, to ramiączka można stale skuć i rozpinania (np. do prania koszulki).
3
Zazwyczaj pagony пришиваются do postaci w плечевому szwu (szwu, dalej wzdłuż ramienia). Pasek na szew – to nie jest to miejsce, gdzie пришит rękaw, a mała простроченная linia, przebiegający od rękawa do kołnierza. Sam chase zwykle нашивается na jeden centymetr od tej linii.
4
Ustaw zakładkę dolną częścią w zderzak do przekroju szwu, który łączy rękawa z ramieniem кителя. Szyta chase poziomo na ramieniu. Górna krawędź musi na jeden centymetr wejść za wahacz szew na wierzchu. odległość musi być nie mniej niż pięć milimetrów.
5
Sew zakładkę na wskroś na linii połączenia kanta i głównej części. Oczek na górnej części muszą być bardzo małe – aby nie rzucało się w oczy i mocno trzymali.
6
Lekko przesunąć zewnętrzną krawędź tkaniny погона, ukrywający jego podstawę. Продевайте igły bezpośrednio w otwory spoiny. Ramiączka są dość grube, więc na pewno trzeba się zdobyć, aby nie поколоть palce.
7
Sew chase dwa razy na obwodzie. Obcinanie nici należy chować do środka i zawiązać na supeł, a następnie wyciąć. To samo zrób z drugim погоном.
8
Sprawdź jakość szycia. Pociągnij przyszywane szlify w różne strony. Jeśli wątek nie pękały i nie rwą się, to wszystko w porządku. W przeciwnym przypadku, należy powtórzyć procedurę sterowane komputerowo, przy użyciu mniejszych oczek.
Porada
Użyj pęsety lub szczypiec, jeśli igła mocno tkwi w pogoni, i nie można jej wyciągnąć ręce.

logo
Article Categories:
Różny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *