Jak kupić lotniarstwo

Ogłoszenia o sprzedaży дельтапланов można znaleźć wiele, jak w różnych publikacjach drukowanych, jak i w internecie. Zakup szybowca dla wielu – początek drogi do nieba. Dlatego zakup tego samolotu należy traktować z całą powagą i odpowiedzialnością.

Jak kupić lotniarstwo

Instrukcja

1
Przed zakupem lotniarstwo, przejść kursy nauki latania na nim. Można to zrobić w odpowiednim klubie lub szkole na urządzeniu należącym szkoleniowej organizacji. Samodzielne nabycie niezbędnych umiejętności bez wiedzy i instruktorów może prowadzić do kalectwa lub bardziej tragicznych konsekwencji. Właśnie tym grozi dowolnym upadek nawet z niewielkiej wysokości. W klubach i szkołach są doświadczeni i kompetentni instruktorzy, a sztywne przestrzeganie zasad bezpieczeństwa może w 100% zagwarantować, że życie i zdrowie uczniów.
2
Ponadto, po przejściu odpowiedniego szkolenia, poziom umiejętności szybko wzrośnie i pozwoli na zakup bardziej poważne urządzenie, niż ten, na którym przeprowadzone zostało szkolenie. Twój instruktor, jeśli uda się nawiązać z nim dobre relacje, pomoże wybrać dobry lotniarstwo ich dostępnych w sprzedaży.
3
Po treningu można już określić swoje gusta i preferencje w дельтапланерном sporcie i będziesz wiedzieć dokładnie, co trzeba od zakupionego urządzenia. Nowy lotniarstwo w Rosji można kupić tylko na zamówienie lub przez dealera ukraińskiej firmy „Аэрос”. Asortyment importowanych modeli jest znacznie szerszy.
4
Przy zakupie неновых дельтапланов unikaj bardzo starych wzorów. Sprawdź rama urządzenia w celu wykrycia śladów korozji. Uwaga: na aluminiowych elementach ślady korozji wyglądają jak biały proszek na powierzchni części. Często korozja pojawia się na wewnętrznych powierzchniach rur i pod tulejami. Szczególnie starannej końce tulei i obszaru wokół nitów – korozja w tych miejscach nie do przyjęcia.
5
Nie kupuj lotniarstwo z вмятинами i искривлениями ramy. Jest to związane z bardzo ubogi asortyment na rynku części zamiennych do większości urządzeń. Innymi słowy, do wymiany konsoli będzie łatwiej zrobić jej kopię, niż znaleźć odpowiednią część. Ale i to nie jest wyjście – produkcja nowej części – pracochłonny i kosztowny proces. Z tych samych powodów starajcie się kupować te lotni, które obecnie są w produkcji.
6
Należy zwrócić uwagę na liny i skrzydła. Nawet na prawie nowych paralotni często перекрученные skrzydła, linki i rozstępy. Eksploatacja urządzenia z takimi defektami prowadzi do zerwania перекрученных elementów, dlatego należy je natychmiast zmienić.
7
Sprawdź kadłub szybowca. W obecności i za zgodą sprzedawcy, naciśnij nakładkę przeciwpoślizgową na żagiel palcem lub gumką. Jeśli ścieków wpływem twojego ciśnienia tkaniny nadaje lub nawet протыкается, to znaczy, że materiał jest uszkodzony ultrafioletem i niebezpieczne użytkowania. Materiał do tworzenia nowej tapicerki lub nałożenia łaty zdobyć jest bardzo trudno.
8
Podsumowując, wybór należy przetestować lotniarstwo w locie. To pozwoli upewnić się, że urządzenie ma te same cechy, których można od niego oczekiwać.
logo
Kategoria:
Różny

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.