Jak kupić broń pneumatyczna

Broń pneumatyczna – jest to wspaniałe wyjście dla tych, którzy chcą czuć się bezpiecznie. Pneumatyka także doskonale nadaje się dla sportowców. Jednak do zakupu poszczególnych rodzajów broni, należy przygotować pewnych dokumentów.

Jak kupić broń pneumatyczna

Instrukcja

1
Wybierz żądany rodzaj broni z góry. Rzecz w tym, że w zależności od tego, jaka jest дульная moc broni zależy, czy trzeba składać dokumenty do nabycia i korzystania z pneumatyki. Do broni, którego moc jest mniejsza 7,5 J, pozwolenie na zakup i posiadanie nie jest wymagane. Jeśli to jest broń, która ci odpowiada, udaj się do sklepu i kupić swój ulubiony model.
2
Wybierając broń, nie należy polegać tylko na zewnętrzne preferencje. Skonsultować się z właścicielami różnych broni, poczytaj informacji w internecie, szczegóły pytaj doradców w kilku sklepach. Jeśli potrzebujesz broni o większej mocy, niż 7, 5 J, należy uzyskać licencję. Przejdź komisji medycznej w każdej klinice lub centrum medycznym.
3
Z otrzymanym wnioskiem lekarzy, jeśli pozwala ci korzystać z bronią, udaj się na posterunek policji, do którego terytorialnie należą. Napisz wniosek o wydanie pozwolenia na zakup broni. Zapłać odpowiednią państwową opłatę drogowa. Jeśli nie ma ograniczeń co do ciebie, to dostaniesz ten dokument za tydzień.
4
Licencja jest ważna przez 6 miesięcy. Jeśli nie zmienisz broń w tym terminie, dokument trzeba będzie przedłużyć, albo oddać na policję. Idź do sklepu z uzyskanych licencji. Wybierz broń, zakup którego jest dozwolone ci. Sprzedawca wypełnia arkusz rejestracyjny i zostawi sobie 2 grzbietu od licencji, trzeci odda ci.
5
Z pozostałych dokumentem udać się do Licencji-Licencyjny dział rejestracji broni i uzyskać pozwolenie na jego używanie, posiadanie i przechowywanie. Rozdzielczość odbywa się w ciągu miesiąca. Po jej otrzymaniu zacznie brane pod uwagę twój staż korzystania z bronią.
Należy zwrócić uwagę
Przez 5 lat licencję trzeba będzie przedłużyć. System odnawiania jest taki sam, jak przy odbiorze.

logo
Kategoria:
Różny

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.