Jak przygotować ciekawe kreacje do ferii zimowych

Zima – hojny czas w roku, na święta. To i Nowy rok i boże Narodzenie, i stary Nowy rok i Walentynki i 23 lutego. Do wszystkich tego wspaniałego święta można wykonać różne rzemiosła wraz z dziećmi.

Jak przygotować ciekawe kreacje do ferii zimowych

Trzeba

  • – tektura;
  • – papier kolorowy;
  • – klej PVA;
  • – nożyczki;
  • – papierowe serwetki;
  • – patyczki do lodów.

Instrukcja

1
Święta nowego roku zrobić choinkę z papierowych serwetek. Z tektury zbuduj stożek, to będzie podstawa do choinki. Ze zwykłych papierowych serwetek moda improwizowane igiełki lub zabawki choinkowe.
2
Do tego złożyć serwetkę w kilka warstw. Następnie złóż jeszcze dwa razy, aby powstał mały kwadrat. Klamrę w środku zszywacz. Wyciąć.
3
Podnieś każdą warstwę w górę i forma nowa, przypominającą kwiat-pion lub goździki. Zrób wiele takich kwiatów w różnych kolorach.
4
Обклейте stożek z tektury szczegółami z machnięcia w kółko, zaczynając od dołu. Szczyt stożka udekoruj gwiazdą z czerwonego kartonu. Aby choinka iskrzyło, побрызгайте na niej lakier do włosów z brokatem.
5
Do świąt bożego Narodzenia смастерите aniołków. Wytnij z białego kartonu kadłub, skrzydła, głowę i ręce anioła. Ozdób gwasz. Narysuj twarz. Z waty zrób włosy i przyklej je do głowy klejem PVA.
6
Zrób otwory na pniu wyciętym otworze lub nożyczkami. Przypiąć skrzydła i nogi drutem. Miejsca połączenia задекорируйте perełkami. Z folii aluminiowej zrobić aureolę. Załączyć pętelkę z nitki. Anioła można powiesić na choince lub lampę.
7
Walentynki zrób notesy w kształcie serc. Z dwustronnej kartonu koloru czerwonego wyciąć serce (jego rozmiar może być różne, to zależy tylko od chęci). Złóż serce na pół.
8
Z białego papieru wyciąć kilka serc mniejszych. Złóż je na pół i włożyć do siebie. Listki umieścić w okładkę (czerwone serce z kartonu). Dokręcić wszystkie zszywacz. Na kartkach napisz gratulacje, życzenia i po prostu miłe słowa.
9
Gratuluję mężczyzn z 23 lutego i podaruj puzzle, wykonany własnymi rękami. Wybierz odpowiednie zdjęcie. Weź drewniane patyczki od lizaków lodowych. Pokroić zdjęcie na paski, równe szerokości палочкам. Można je przykleić klejem PVA. Puzzle gotowy.
logo
Article Categories:
Hand-made

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *