Jak przetłumaczyć na polski gry na PSP

Jeśli chcesz przetłumaczyć grę na PSP na język polski, to upewnij się najpierw, że nie można zdobyć русифицированную wersji konwencjonalnych sposobów. Rzecz w tym, że do samodzielnego tłumaczenia nie wystarczy pobrać specjalny tłumacz, należy również mieć pewne umiejętności programowania.

Jak przetłumaczyć na polski gry na PSP

Instrukcja

1
Określ, jaki język programowania używany przy tworzeniu gry na PSP. Te informacje można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej spółki dewelopera lub na specjalistycznych forach dyskusyjnych, które są poświęcone tematyce gier. Pożądane jest, aby w miarę możliwości porównać dane z wielu źródeł, aby potwierdzić wiarygodność informacji o języku programowania.
2
Pobierz literatury w danym języku programowania i zapoznać się z jego podstawowymi umiejętnościami. Określ metodę programowania gry, ponieważ te informacje są potrzebne do tłumaczenia gry na język polski. Pobierz aplikacje do programowania i zainstalować na komputerze.
3
Zrzucić grę na swój komputer osobisty. Otwórz jej źródła. Jeśli gra wykonana jest w postaci obrazu w formacie iso, należy rozpakować ją narzędziem do archiwizacji, aby znaleźć pliki konfiguracyjne. Otwórz dane dokumentów za pomocą edytora programowania. Wprowadź zmiany do tłumaczenia tekstu. Zakres prac zależy od złożoności gry.
4
Skorzystaj ze specjalnego programu, który jest przeznaczony do tłumaczenia gier na inne języki. Podczas pobierania tej aplikacji koniecznie sprawdź, jaki język programowania to działa. Musi być zgodny z tym, który był używany do tworzenia gry na PSP.
5
Uruchom tłumaczenie, które zazwyczaj odbywa się w cyklu automatycznym. Warto zauważyć, że metoda ta ma kilka wad, które są związane z niewykonaniem realizacji tłumaczenia. Także nie zawsze jest przestrzegane semantyczne obciążenia, więc wynik pozostawia wiele do życzenia.
6
Pobierz crack do tej gry. Dla wielu gier są już gotowe narzędzia, po uruchomieniu, w których można uzyskać rosyjską wersję gry na PSP. Znajdź dane aplikacji można na torrentach lub specjalistycznych stronach.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *