Jak przesłać swoje zdjęcie z telefonu komórkowego

Nowoczesny telefon komórkowy można używać nie tylko jako narzędzie komunikacji, ale także jako aparat fotograficzny. Tak, bez wątpienia, ta funkcja jest bardzo przydatna, zwłaszcza jeśli jakość otrzymanych zdjęć jest zadowalający, ale przed tobą może powstać pytanie, jak wrzucić pliki na komputer.

Jak przesłać swoje zdjęcie z telefonu komórkowego

Trzeba

  • – USB-przewód;
  • – czytnik;
  • – Adapter Bluetooth.

Instrukcja

1
W pierwszej kolejności przy zakupie telefonu komórkowego dowiedz się, czy kabel USB jest w zestawie. Za pomocą tego kabla można bez problemu перекинете wszystkie pliki na komputer lub laptop. Są to urządzenia, dla których wymaga sterownika. Dlatego przy zakupie kabla USB sprawdź ten niuans.
2
Po podłączeniu telefonu za pomocą specjalnego kabla, zobaczysz na monitorze otwarty eksplorator, który będzie wskazywać na podłączone urządzenie pamięci masowej. Otwórz folder, w którym masz znajdują się zdjęcia, po prostu skopiować je do pamięci komputera. Za pomocą tego urządzenia można nie tylko skopiować pliki do komputera, ale i z komputera przenieść je na telefon komórkowy.
3
Jeśli masz laptopa z wbudowanym modułem Bluetooth, możesz przesłać zdjęcia przez niego. Do tego włącz moduł jak na komputerze jak i na telefonie. Wybierz żądane pliki w telefonie, zaznaczając pola wyboru. Kliknij opcję „Wyślij przez Bluetooth”. Znajdź aktywne urządzenie (komputer) i połączyć je.
4
Jeśli nie masz laptopa, możesz przenieść zdjęcia na komputer, ale do tego potrzebny jest adapter Bluetooth, można go kupić w salonie sieci komórkowej lub w sklepie sprzętu biurowego.
5
Wyślij zdjęcia można za pomocą specjalnego urządzenia, które nazywa czytnik kart. Jeśli zakupiłeś zewnętrzny czytnik kart pamięci, to podłączyć go trzeba przez kabel USB. Dlatego wskazane jest, aby kupić urządzenie wewnętrzne.
6
I ostatnia metoda, za pomocą którego można przenieść zdjęcia – to wysłać je za pośrednictwem mobilnego internetu na swój adres e-mail. Wchodząc do niej z komputera, będzie trzeba po prostu zapisać pliki. Ten sposób jest dość niewygodny, tak jak podczas pobierania plików płacisz za ruch.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.