Jak syfon z telefonu na komputer zdjęcia

W telefonie są zdjęcia, które chcesz przesłać do komputera? Teoretycznie można to zrobić na kilka sposobów. Jakie będą odpowiednie w praktyce, zależy od modelu i wyposażenia telefonu i wyposażenia technicznego komputera.

Jak syfon z telefonu na komputer zdjęcia

Trzeba

  • – data-przewód;
  • – adapter bluetooth;
  • – zasilacz i gniazdo czytnika kart pamięci;
  • – W.

Instrukcja

1
Przetłoczenia zdjęcia z telefonu na komputer przez bluetooth. Jeśli komputer nie jest wyposażony we wbudowany bluetooth-adapter, kup zewnętrzny. Po podłączeniu urządzenia do komputera, zainstaluj sterowniki – wszystkie niezbędne pliki muszą być dostarczane wraz z adapterem.
2
Włącz bluetooth-adaptery telefonu i komputera. Rozpocznij wyszukiwanie na każdym z urządzeń. Na przykład na telefonie. W otrzymanym liście znajdź komputer. W celu potwierdzenia połączenia trzeba będzie podać kod. W zależności od twojego sprzętu, kod ten zostanie zaproponowany państwu system (pojawi się na wyświetlaczu urządzenia, i trzeba będzie wprowadzić go na drugim) lub trzeba będzie ustawić go samodzielnie (w tym przypadku kod ten należy wprowadzić samodzielnie w obu urządzeniach).
3
Wybierz na swoim telefonie zdjęcia, które chcesz syfon, i prześlij je do podłączonego komputera za pomocą menu kontekstowego swojego telefonu. W przypadku trudności wyświetl podręcznik użytkownika. Albo z komputera zaloguj się w systemie plików podłączonego telefonu komórkowego, wybierz zdjęcia, a następnie skopiuj je za pomocą konwencjonalnych środków SYSTEMU.
4
Podłącz telefon do komputera za pomocą data-kabla — on powinien wchodzić w skład telefonu. W razie potrzeby wybierz tryb połączenia USB „Przesyłanie plików” itp. — informacji szukaj w instrukcji obsługi swojego telefonu. Poczekaj, aż SYSTEM rozpozna podłączone urządzenie. Jeśli w zestawie do telefonu jest obecny rom ze sterownikami, należy je zainstalować.
5
Upewnij się, że KOMPUTER rozpozna podłączony przez kabel telefon, i przesyłaj zdjęcia, wykorzystując standardowe narzędzia zapasowej SYSTEMU. Lub zainstalować specjalny program do synchronizacji telefonu z komputerem, powinna ona być dostarczona razem z telefonem lub rozprzestrzeniać się za darmo na stronie producenta telefonu.
6
Należy pamiętać, że jeśli zdjęcia są zapisywane na karcie pamięci telefonu, komputer jest wyposażony w gniazdo czytnika kart (Memory Stick, itp.) i masz odpowiedni adapter (zazwyczaj są one dostarczane w komplecie z drobnymi kartami telefonicznymi), można po prostu włożyć kartę z telefonu do komputera i przesyłać zdjęcia za pośrednictwem eksploratora Windows.
7
Nie rozpaczaj, jeśli data kabla usb i bluetooth-adapter masz pod ręką nie ma. Jeśli przy tym i komputer i telefon wyposażone internetem, możesz przesłać pliki przez e-mail. Jeśli alternatywnego adresu e-mail nie masz i mieć nie chcesz, wyślij zdjęcia na swój adres e-mail będzie można za pomocą zwykłego MMS, a następnie pobrać je z otrzymanego listu na dysk twardy komputera.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.