Jak przesłać plik z telefonu Samsung na komputer

Przesłać pliki z telefonu komórkowego można na różne sposoby. Najczęściej do połączenia telefonu z komputerem wykorzystują kabel USB. Jest to najbardziej optymalny, ale nie jedyna metoda.

Jak przesłać plik z telefonu Samsung na komputer

Trzeba

  • – Kabel USB;
  • – Adapter Bluetooth;
  • – czytnik.

Instrukcja

1
Wykonać połączenie telefonu komórkowego z komputerem. Poczekaj na aktualizacje konfiguracji urządzeń. Wybierz tryb pracy „pamięć USB”, jeśli umożliwiają to funkcje urządzenia.
2
Otwórz menu „Mój komputer”, a następnie przejdź do zawartości pamięci telefonu. Skopiuj oka dowiedzieć się wszystkiego na twardy dysk lub inny nośnik.
3
W przypadku, gdy telefon nie jest wykrywany jako flash-mapa, zainstaluj program Samsung PC Suite. Uruchom to narzędzie, uprzednio podłączając telefon do komputera. Otwórz menu „Synchronizacja” i wybierz kierunek przesyłania plików. W twoim przypadku należy wskazać opcję „Telefon-komputer.
4
Po uzyskaniu dostępu do pamięci urządzenia mobilnego skopiuj odpowiednie dane. Za pomocą programu PC Suite, można również utworzyć kopię zapasową danych zapisanych na karcie SIM i w pamięci telefonu.
5
Skopiować dane z pamięci telefonu można z wykorzystaniem Bluetooth za pomocą adaptera. Kup urządzenie, jeśli nie masz odpowiedniego kabla USB. Podłącz zasilacz do komputera i zaktualizuj sterowniki do tego sprzętu.
6
Włącz wbudowany moduł Bluetooth telefonu. Wykonaj synchronizację urządzeń i skopiuj odpowiednie pliki za pomocą programu PC Suite.
7
Jeśli twój telefon obsługuje flash-karty, włóż dysk odpowiedniego formatu w urządzenie. Przenieś dane z pamięci telefonu do pamięci pendrive. Aby to zrobić, użyj klawiszy urządzenia mobilnego.
8
Teraz podłącz flash-karty do картридеру. Można używać jako urządzenie zewnętrzne, jak i zintegrowany czytnik, wchodzący w skład wielu współczesnych laptopów. Należy upewnić się, że posiadany pendrive z tym urządzeniem czytaniu kart pamięci. Skopiuj potrzebne pliki. Wyjmij dysk i podłącz go do telefonu.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.