Jak przelać pieniądze z karty kredytowej na telefon

Operatorzy telefonii komórkowej robią wszystko, aby doładowanie konta telefonu można było produkować w dowolnym dogodnym dla odbiorcy sposób. Dla wielu użytkowników, korzystających z plastikowymi kartami, zapewniają możliwość przelewu środków z bankowego na telefon konto. Tym abonentom, którzy są przyzwyczajeni do korzystania z bankomatów czy dokonywać zakupów przez internet, przelać pieniądze z karty kredytowej na telefon nie będzie trudne.

Jak przelać pieniądze z karty kredytowej na telefon

Instrukcja

1
W bankomatu dowolnego banku istnieje opcja płatności mobilnych. Włóż kartę do gniazda, wprowadź kod PIN, wybierz kolejno opcje menu: „Inne usługi”, „Opłaty za usługi”, „komunikacja”. Po tym, wystarczy wybrać operatora i wpisać kwotę, którą chcesz przetłumaczyć. Większość banków przy takim sposobie płatności bezgotówkowych nie pobierają prowizję za przelew.
2
Jeśli przy składaniu karty kredytowej uaktywnieniu usługi bankowości internetowej, zaloguj się do swojego gabinetu. Na stronie głównej, gdzie są twoje rachunki i ich stan, znajdź listę usług, zapłacić które można z każdego z tych kont. Wybierz „komunikacja”, wprowadź swojego operatora, wprowadź numer telefonu i kwotę, którą chcesz przetłumaczyć. Jeśli płatność nie jest jednorazowa, zapisz ustawienia przelewu jako szablonu i używać go za każdym razem, gdy będziesz produkować tę operację.
3
Jeśli nie korzystasz z internetu-banku, przez internet zarejestruj się w Uniwersalnym Systemie Finansowym. Za pomocą tego narzędzia, można przeprowadzać wszelkie operacje z użyciem swojej karty kredytowej, w tym i płacić łączność komórkową. Jedyne ograniczenie: karty Visa Electron, MasterCard, Maestro i MasterCard, Maestro muszą być wydane „Импэксбанком”. Wszystkie pozostałe karty międzynarodowych systemów płatniczych VISA i MasterCard są rejestrowane bez ograniczeń. Wybierz z menu „Dodaj kartę”, wypełnij proponowaną formę, po sprawdzeniu karty aktywuj ją.
4
Właściciele e-wallet „Yandex.Pieniądze” i Webmoney wystarczy przywiązać ich do konta bankowego karty kredytowej, aby potem płacić łączność komórkową, dodając do torebki z określonego konta. Ale ten sposób przewiduje prowizje rzędu 2-3%.
5
U każdego operatora jest indywidualne oferty dla swoich abonentów, pozwalające przelać pieniądze z karty kredytowej na telefon. Usługa płatności mobilnych” lub „Mobilny bank” jest dostępny u wszystkich operatorów. Podłącz i korzystaj z tych możliwości, które oferują telefony firmy.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.