Jak prawidłowo powiesić podkowę

Z dawnych wieków podkowa jest symbolem szczęścia i dobrobytu. Uważa się, że to przyciągnie do domu szczęście i bogactwo, osłon dom rodzinny od złego oka. Najważniejsze – aby ją powiesić.

Jak prawidłowo powiesić podkowę

Trzeba

  • – podkowa;
  • – młotek;
  • – gwoździe.

Instrukcja

1
Według wierzeń, podkowa może przyciągnąć miłość i szczęście, pomoże uzyskać błogosławieństwo od sił wyższych, do osiągnięcia dobrobytu i wzmocnić zdrowie.
2
Jeśli przybić podkowę końcami do góry, to przyczyni się do zachowania w domu bogactwa i stabilności. Uważa się, że dom, w tym przypadku zawsze będzie „pełną miskę”, i dostatek w nim zapewniony. Ta podkowa przyciągnie do rodziny sukces, pokój i radość. Niektórzy zwolennicy takiego zawieszenia, które uważają, że ich końcówki skierowane do góry, wchłaniają w siebie pozytywną energię z kosmosu. A następnie energia ta jest rozprowadzane po całym domu.
3
Gdy podkowa skierowana końcem w dół, chroni dom od problemów i przeciwności. Dzięki takiej formie dom rodzinny nie dotkną choroby, pożary, grabieże i napady. A odbywające się pod nią będzie obsypany szczęściem i szczęściem.
4
Podkowa może być прибита do furtki parsonsa, ścianie lub wisieć nad drzwiami wejściowymi. W niektórych krajach starają się ją powiesić w taki sposób, aby na pewno dotyczyła przychodzącego. A w innych, wręcz przeciwnie, tego robić nie wolno.
5
Podkowa, прибитая na wewnętrznej stronie drzwi, zachowuje w domu radość, szczęście i pomyślność. A прибитая na zewnątrz – uchroni dom przed złym okiem, zepsucia i złych rzeczy.
6
Zawiesić podkowę można i na transport. Uważa się, że to przyciągnie szczęście w drodze, chroni od awarii i problemów. Tak, w dawnych czasach podróżnicy, udając się w drogę, прибивали podkowę na dziobie statku.
7
Według niektórych wierzeń, aby sukces od podkowy rozprzestrzenił się na całą rodzinę, każdy jej członek musi potrzymać podkowę w rękach przed tym, jak ją powieszą.
8
Przybić podkowę, jak ci się bardziej podoba. A jeśli jesteś zbyt leniwy, po prostu umieścić ją w widocznym miejscu w domu. Ponieważ w każdym przypadku pozostanie symbolem sukcesu i bogactwa. Pomoże osiągnąć dobrobyt i nawiązać świat.
logo
Kategoria:
Różny

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.