Jak powiesić podkowę poprawnie

Podkowa przynosi szczęście i szczęście. Ponadto, zapewnia ochronę domu, nad progiem którego прибита. To przekonanie wiadomo tak dawno, że nawet nie budzi wątpliwości. Co prawda, kilka lat temu była szczęśliwa tylko ta podkowa, która została przypadkowo znaleziono na drodze. Wtedy ją podniósł i powiesił nad drzwiami wejściowymi. Teraz znaleźć podkowę dość problematyczne, a miejskiego mieszkańcowi tak w ogóle to nie ma co liczyć. Ale pojawiły się dość słodkie подковки w wyspecjalizowanych sklepach. Wybór jest ogromny – kup, daj niezły. Ale tu powstaje uzasadnione pytanie – jak ją zawiesić poprawnie? Aby jej właściwości przejawiły się jak jasne? Na to pytanie istnieją trzy odpowiedzi.

Jak powiesić podkowę poprawnie

Trzeba

  • – podkowa
  • – gwoździe
  • – młotek

Instrukcja

1
Końcami w dół. Jest to najbardziej powszechna wersja – wbił gwóźdź, zawiesił się na niego podkowę i wszystkie sprawy. Uważa się, że taki stan podkowy symbolizuje właśnie zaokrąglony dach – namiot, pod ochroną od pożarów, chorób i rozbojów, którego teraz będzie znajdować się dom.
2
Końcami w górę. Zwolennicy tej opcji pewni, że właśnie tak podkowa będzie przyciągać szczęście i szczęście w domu, to właśnie jest to pozycja jak nie lepiej i bardziej przejrzyste symbolizuje „pełną miskę”.Istnieje również wersja, że wiszące w górę „rożkami” podkowa wchłania w siebie pozytywną energię kosmiczną i trzyma ją w sobie, odżywiając się nimi cały dom. Podczas gdy z podkowy, zawieszoną „rożkami” w dół, energia ta wynika.
3
Jak popadło. Tak, są zwolennicy i takiego określenia podkowy w domu. Oni kierują się tym, że podkowa – w każdym przypadku jest to symbol szczęścia i powodzenia, a w jaki sposób ona прибита lub zawieszona, nie ma większego znaczenia. Może tu leżeć na antresoli lub w szafie, a jednak wymierzać swoją wspaniałą pracę.
Należy zwrócić uwagę
Wielu też nurtuje pytanie, gdzie najlepiej powiesić podkowę – wewnątrz domu lub na zewnątrz. Tutaj są dwie opcje: jeśli pragniesz szczęścia w domu, pasował do podkowę wewnątrz, a jeśli chcesz, aby twój dom był chroniony przed siłami zła i złych ludzi, – powiesić na zewnątrz, nad drzwiami wejściowymi, końcami na dół.

logo
Article Categories:
Meble i wystrój

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *