Jak pozbyć się pluskiew na zawsze

Pluskwy – typowe domowe ssące krew owady, które żywią się krwią człowieka. Są one na tyle długo żyją i rozmnażają się z dużą prędkością, więc zniszczenie ich nie jest łatwe. Pluskwy truje proszki, próbują wyssać odkurzaczem, wybić materace, zamieszkane przez nich, ale przez kilka tygodni mali krwiopijcy pojawiają się ponownie.

Jak pozbyć się pluskiew na zawsze

Trzeba

  • – szare mydło;
  • – ocet;
  • – piołun;
  • – stosowane karbofos;
  • – papierosy;
  • – numer telefonu specjalistów niszczenia owadów.

Instrukcja

1
Od czasów starożytnych, pluskwy nękali ludzi swoim kompozycje, dlatego do naszych czasów zachowało się wiele ludowych metod walki z nimi. Dokładnie umyć całe mieszkanie ze zwykłym mydłem – pluskwy nie znoszą jego zapachu. Nie podoba im i piołun. Połóż gałązki tej rośliny pod materace, na parapety, za fotele i sofy, раскидайте po podłodze. Jeśli natknęliśmy się na gniazdo pluskiew, wlać tam ocet.
2
Kup stosowane karbofos. Zgodnie z instrukcją, trzeba go rozcieńczyć wodą, i z żółtawej cieczy staje się przezroczysty-biały. Otwórz na oścież okna, weź pędzla malarskiego i nasmarować środkiem całego mieszkania. Następnie zamknij okna ciasno, zabierzcie dzieci, zwierzęta i rośliny doniczkowe i udać się na kilka dni do rodziny, aby los pluskiew nie spotkał ciebie. Kilka dni później owady ssące krew nie będzie cię długo narzucać.
3
Jeśli pluskwy masz znajdują się wyłącznie w jednym miejscu, na przykład, kanapie, który przewieziono do siebie z chaty, to łatwiej będzie pozbyć się już zajętego przedmiotu mebli, niż prowadzić z pluskiew nieustanną wojnę.
4
Biedni, ale zaradni studenci wymyślają własne sposoby zwalczania pluskiew. Jeśli należysz do ich grona, przynajmniej w duchu, możesz spróbować następującej metody. Zaproś do siebie przyjaciół, kup papierosów, przyszedłszy do domu, законопатьте drzwi i okna i zacząć palić. Kiedy dym się znudzi, распотрошите kilka papierosów i запихайте tytoń w szczeliny. Po takim ataku pluskwy z pewnością wyjdą z twojej niegościnnej mieszkania.
5
Jeśli chcesz pozbyć się pluskiew, ale chcesz, aby do maksimum ograniczyć niedogodności, które będzie ich przynęty, zatrudnić specjalistów, którzy radzą sobie każdy zakamarek mieszkania. W niektórych firmach nawet pracują specjalnie wyszkolone psy, które mogą znajdować gniazdo pluskiew. Zanim wybrać przedsiębiorstwo, któremu powierzysz czyszczenie mieszkania, nie zapomnij poczytać w internecie opinie o ich pracy.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *