Jak pozbyć się катышек na swetrze

Podczas długiego noszenia na шерстяном swetrze powstają granulki, które bardzo psują wygląd produktu. Oddaj rzecz w profesjonalnej pralni lub spróbuj samodzielnie prowadzić ją w schludny wygląd.

Jak pozbyć się катышек na swetrze

Trzeba

  • Maszynka do usuwania granulek, nożyce, bezpieczny prawdziwy maszyna, wałek malarski, taśmy klejące.

Instrukcja

1
Użyj specjalną maszynkę do usuwania granulek. Można go kupić w sklepie agd lub dużych supermarketach. Zewnętrznie ten przyrząd podobny do męskiej golarki. Maszyna szybko usuwa granulki z odzieży, a przy tym nie uszkadza materiał. Jednak noże, wbudowane w obudowę urządzenia, szybko затупляются i przestają sprawnie wykonywać swoją funkcję.
2
Przytnij granulki маникюрными nożyczkami. Ale należy pamiętać, że proces będzie bardzo długi. Do tego napiąć splamione miejsce swetry na dłoni lewej ręki, a prawą delikatnie możliwość cięcia granulki.
3
Usuń granulki za pomocą bezpiecznego бритвенного maszyny. Można również użyć jednorazowego użytku. Rozłóż sweter na płaskiej powierzchni i napiąć. Następnie weź prawdziwy maszyna i dokładne ruchy usuń granulki. Staraj się za mocno nie naciskać na brzytwę, aby przypadkowo nie uszkodzić materiał. W ten sposób traktować wszystkie uszkodzone obszary swetry.
4
Przyklej małe kawałki taśmy na obrabiane miejsce i zdjąć gwałtownymi ruchami. To pomoże pozbyć się kurzu i kosmków, pozostałych po usunięciu granulek. Następnie wyprać sweter w ciepłym roztworze wody z mydłem i płukania z klimatyzacją.
5
Naklej na wałek malarski dwustronną taśmę klejącą. Umieść produkt w tej rozszerzonej stanie na stole. Następnie przesuń wałkiem według materiału. Kontynuuj, dopóki nie wyczyścić cały sweter. Nie zapomnij okresowo wymieniać taśmę. Jeśli za pierwszym razem nie udało się osiągnąć pożądany efekt, powtórz procedurę.
6
Usuń granulki rękami. Ten sposób jest dobry, jeśli sweter nie jest mocno uszkodzony i materiał pozwala na takie traktowanie. Inaczej ryzykujesz jeszcze bardziej zepsuć ubrania.
7
Oddać rzeczy do pralni, jeśli boisz się samodzielnie usunąć granulki. Profesjonaliści w krótkim czasie doprowadzi sweter w porządku.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.