Jak pozbyć się grzyba na palcach

Zarazić się grzybicą można w miejscach publicznych lub przy użyciu butów, skarpet, przedmioty higieny chorego człowieka. Standardowe terminy leczenie grzyba na palcach stanowią około miesiąca, pod warunkiem wykonania wszystkich zaleceń lekarskich.

Jak pozbyć się grzyba na palcach

Trzeba

  • – leki przeciwgrzybicze maści i kremu;
  • – płyn Бурова;
  • – roztwór chlorku glinu;
  • – ocet winny;
  • – soda, sól, napar kawowy;
  • – cytrynowy lub cebulowy sok;
  • – masło, czosnek;
  • – miąższ kalanchoe.

Instrukcja

1
Pozbądź się tych przedmiotów, którzy zetknęli się z nogami – wyrzucić buty, skarpety, pończochy, narzuty, ręczniki itp. Jeśli buty szkoda, spróbuj obsłużyć jej wewnętrzną powierzchnię plasterkiem cytryny – zrobić to raz w tygodniu podczas leczenia. Takie środki są podejmowane w celu uniknięcia ponownego zakażenia.
2
Odwiedź dermatologa, który postawi dokładną diagnozę i przepisać odpowiednie leki. Zazwyczaj dla uściślenia diagnozy wystarcza na podstawie oględzin, ale czasami lekarz bierze skrobanie i wysyła go na badania.
3
Stosować przepisane leki przeciwgrzybicze maści i kremu. Zazwyczaj są to preparaty zawierające mikonazol lub толнафтат – lekami należy traktować skórę między palcami, rano i wieczorem. Maść należy stosować nie tylko do objawów porażenia, ale i w ciągu dwóch tygodni po to, aby wykluczyć możliwość nawrotu.
4
Lecznicze okłady z płynem Бурова należy stosować w celu przywrócenia integralności skóry – stosuj kawałki waty w roztworze i umieszczać między palcami na jakiś czas.
5
Używaj podsushivayuschee rubdown. Najlepiej do tych celów nadaje się roztwór chlorku glinu – zamów go w aptece i nakładać na skórę między palcami trzy razy dziennie. Po tym, jak zakażenia grzybicze znikną, to dalej przetwarzać palce jeszcze w ciągu dwóch tygodni. Można obracać traktowanie z протираниями wodnym roztworem sody oczyszczonej.
6
Skorzystaj z metod medycyny ludowej, które można łączyć z farmakologicznie leczeniem. Wieczorem umyć stopy mydłem, starannie przerobu межпальцевое przestrzeń. Nasmarować skórę piwnicę z octem, a jeśli porażka silne, to zrób kompres i zostaw go na noc (załóż nasączone płynem skarpetki).
7
Od czasu do czasu zrobić nożne wanienki do kąpieli – z sodą i solą, ekspres do kawy wyciąg itp. chorobowo smarować cytryny lub soku z cebuli, чесночной maścią (50 g masła, wymieszać z 4 kruszonymi plasterki czosnku), mieszaniną alkoholu i czosnku sok. Jeśli rany na skórze głębokie, to spróbuj uzdrawiała ich miąższu kalanchoe – przetnij kartkę i zabezpieczyć go soczyste skierowaną do болячке. Zamocować opatrunek bandażem, a przez dobę zamień kartkę na świeże.
logo
Article Categories:
Leczenie chorób

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *