Jak połączyć sweter

Robiony sweter w określonej kolejności. Jaką część trzeba dzianiny najpierw? Początkujący tkaczy często borykają się z tym problemem przy вывязывании dużych produktów.

Jak połączyć sweter

 Zacząć dziewiarskich zawsze lepiej albo z tyłu albo z rękawów. Przed, lub półki produkty są dzianiny w ostatni kolej, również jak i wszystkie inne drobne części – kołnierz, kieszenie itp. Taka sekwencja вывязывания ze względu na fakt, że w procesie wiązania może się okazać, że przędzy brakuje. W takim przypadku, nawet mając gotowe plecy i rękawy produkty tego samego koloru można łatwo wykonać na przedniej stronie lub ornament lub pasma przędzy innego koloru. Ponadto, czasami pojawia się chęć zmienić sam fason modelu swetry. Вывязывание forhend w ostatni kolej pozwala zmienić i wlewowy i szerokość listwy zapięcia, zamek, kształt zaplanowanych kieszeni.

Pytanie o to, jak poprawnie samodzielnie połączyć sweter dość często staje przed początkujących i doświadczonych мастерицами.

Przy drutach swetry priorytetem będzie tworzenie wykroju, jeśli zdecydujesz się na korzystanie z niego. Trzeba umieć i rozumieć, jak prawidłowo вывязывать wszystkie linie na tym wzór i proste i skośne, i zakrzywione. Do tego trzeba opanować metody dodawanie-odejmowanie zawiasów i rozszerzenia zwężenia z płótna.

Płótno rozszerza się wraz ze wzrostem liczby pętli, które znajdują się w pracy. To może być równomierny przyrost i nierówna. Zawęzić вязаное płótno można poprzez zmniejszenie pętli również równomiernie i nierównomiernie, płynnie i ostro.

Gdy już opanujesz wszystkie sposoby na dodawanie i odejmowanie oczek. Można przystąpić do вывязыванию części swetry. Można wybrać dowolne oryginalne wzory dzianiny, oparte na różnych sposobach na drutach, przedstawione w postaci schematów.

W razie potrzeby połączyć sweter można i szprychy i hak. Należy wziąć pod uwagę w zależności od wielkości ilość potrzebnej włóczki. Jeśli jesteś nowy w drutach, a następnie wybrać fason produktu w taki sposób, aby nie powstało duże trudności przy jego вывязывании.

W rezultacie należy skojarzyć plecy, rękawy, przód półce. Warto przy tym zwrócić uwagę na вывязыванию wycięcia wlewu i splotu cięcia.

Jednym z ważnych etapów na drutach swetry jest montaż produktu. Gotowe elementy muszą pary od wewnątrz przez wilgotną szmatkę. Wszystkie części zszytych ze sobą lub притачиваются. W razie potrzeby można przyszyć akcesoria dekoracyjne, które ozdobią gotowy produkt.

logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.