Jak połączyć się z gąbki-pedale

Taka niezbędny atrybut dla zabiegów wodnych, jak gąbka do kąpieli, łatwo wykonać samodzielnie w jeden wieczór. Przy tym ekonomiczna gospodyni może obejść się bez dodatkowych kosztów. W ruch pójdą kulki syntetycznych nici, sznury, авоськи, przycinania płótna. Wygodny wariant produktu – szeroka rękawiczka bez palców, która jest na rękę podczas mycia w wannie lub parowej. Spróbuj połączyć ją hakiem w postaci pustego prostokąta.

Jak połączyć się z gąbki-pedale

Trzeba

  • – hak nr 5;
  • – robocza wątek (капрон, len, sizal, i tak dalej.);
  • – dzianiny, tkaniny;
  • – nici bawełniane;
  • – igła;
  • – owerlok;
  • – nożyczki.

Instrukcja

1
Wybierz odpowiedni materiał do narzuty na drutach mitenki. W zależności od struktury roboczej nici, produkt będzie bardziej lub mniej trudne – wszystko zależy od twoich preferencji.
2
Połączyć miękką i puszystą, gładką-pedale można z kolorowego nylonu nici. Płaszcz akcesoria średniej twardości wyjdzie z lnianego lub сизалевого przewodu, a także długiej nylonu taśmy o szerokości nie więcej niż centymetr. Można wykorzystać stare warzywne siatki – aby uzyskać zygzak nici worki cięte na spirali. Wreszcie, w ruch pójdzie zwój liny syntetycznej – z niej wykonane są najtrudniejsze domowe, narzuty.
3
Dzianiny produkt zaleca się dużej lepkości, nie jest zbyt dokręcić zawiasy, aby faktura płótna była dość luźna. Optymalne narzędzie do pracy – hak nr 5.
4
Z wybranej nici zrób 25-30 powietrznych zawiasów i załóż łańcuch na nadgarstku. Gąbka do kąpieli-mittens powinna swobodnie trzymać w ręku, ale nie ustępują z niej. Do dolnej krawędzi można przewidzieć обшлаг z dzianiny płótna – to trochę zrobisz produkt.
5
Jeśli długość powietrznej łańcucha jesteś zadowolony, zrób jej pierwszą pętlę kabla полустолбик – będzie koło. Następnie zwiąż gąbki ciągłymi w okrągłych rzędach słupów bez накида. Do podnoszenia na kolejny rząd na początku każdej nowej rundy należy wykonywać w jednej pętli powietrznej.
6
Gdy pusta podwójne płótno znajdzie się na odpowiedniej wysokości, podłącz górne części produktu. Wpisz trzonek haczyka przez co dwie kreski (dolny i górny) i rób полустолбики, aby połączyć cały wierzch narzuty.
7
Utnij nić roboczą i przeciągnij jej koniec na spodzie rękawiczki. W razie potrzeby można wykroić dziewiarskich pasek do обшлага: długość – według obwodzie dolnej części produktu plus 1,5 cm na szew łączący; szerokość – około 8-9 cm.
8
Złóż pasek tyłem górę i zszyć z boku w pierścień. Następnie wykręć обшлаг, złóż go na pół i ogarnęła krawędzi ręcznie lub na оверлоке. Baste krawędź części do рукавице i delikatnie przyszyć go do podłoża narzuty nićmi odpowiedniego tonu.
9
Usuń наметку. Dla wygody, można przyszyć do gotowego wyrobu pętelkę, wtedy płaszcz akcesorium będzie można powiesić na wieszaku, wanna lub предбанника.
Porada
Przy drutach narzuty można wyciągnąć zawiasy z miękkiej w dotyku przędzy (np. nylonu). Do tego pierwsze cztery-pięć okrągłych rzędach trzeba провязать słupkami bez накида. Na początku szóstego okrążenia na palec wskazujący nawinięta nić w dwóch warstwach; wszystkie nici utworzonej pętli провязываются wraz z pętlą subnavigation rzędu. Przy tym trzeba podciągnąć wyciągniętą pętlę do siebie docisnąć ją do podłoża, a następnie dzianiny słupek bez накида. Szeregi z prostymi słupkami kolejno na przemian z rzędami z wyciągniętych zawiasów.

logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.