Jak połączyć kamizelka

Dzianiny kamizelki bardzo fajne mogą wzbogacić zarówno żeński, jak i męski garderoba. Jeśli umiejętnie dobrać kolor przędzy, kamizelka doskonale łączyć z innymi rzeczami swojej garderoby.

Jak połączyć kamizelka

Dla początkujących, którzy dzianiny haczykami, bardzo dobrze nadaje się opcja wzoru „pajączki”, znaleźć i dzianiny jego łatwe i proste, to tylko słupki z накидом, słupki bez накида, i żucia, którą najlepiej połączyć na drutach. Na drutach kamizelki można znaleźć wiele wzorów i wzorów. Aby połączyć kamizelkę samodzielnie, konieczna nie więcej niż 500 gramów każdego podobała przędzy (zależy od wielkości), hak, lepiej nr 3 i szprychy. Na drutach kamizelki, jak można w kółko, tak i z późniejszymi bocznymi szwami. Jeśli wybierzesz drugą opcję, to oparcie i przód są dzianiny oddzielnie z zachowaniem wzory. Długość przyszłości kamizelki można regulować samodzielnie. Gdy masz gotowy oparcie i przednia tacka, trzeba połączyć dolną gumkę, a następnie kołnierz, a potem i listwy pachy. Aby połączyć gumę, trzeba na krawędzi dołu zdobyć pętle i dzianiny tę gumę, która ci się bardziej podoba. Обвязывая wlewowy, wysokość kołnierza ty też możesz samodzielnie regulować. Oczywiście, można połączyć gumy za pomocą haka, ale to zwiększy zużycie przędzy. Czasami bardzo ładnie wychodzi na to kamizelka, związane z rękawami.

W większości przypadków, aby połączyć kamizelkę konieczna trochę czasu, a można to zrobić i szprychy i hak. Jeśli zdecydujesz się połączyć kamizelki za pomocą szprych, w zależności od wybranego modelu, konieczna do 700 gramów przędzy. Zazwyczaj kamizelki na drutach idą w parze pionowymi wzorami z przodu morza. W każdym przypadku, należy wziąć pod uwagę gęstość dziewiarskich wybranym wzorem, aby prawidłowo obliczyć ilość zawiasów. Pierwszy robiony oparcie, a następnie półki. Półki są dzianiny symetrycznie, i czasami ich wygodne dzianiny razem na jednych drutach, w ten sposób można zabezpieczyć się od przypadkowych błędów w вывязывании ilości rzędów. Podczas montażu są wykonywane boczne i szwy ramion. Jeśli podczas dziania zajęło odłożyć obszycia kołnierza, to zazwyczaj je uszyć трикотажным szwem, a potem uszyć związane kołnierz do вырезу wlewu.

Połączyć taki modny i piękny dodatek okazuje się bardzo szybko, a przy tym łatwo można wybrać dowolny wzór, dobrać przędzy tej grubości, która podoba się wam bardziej. Trochę cierpliwości – ładniutki gotowa.

logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.