Jak połączyć grzywkę do szalikiem

Frędzle zdobi nie tylko obrusy, koce, szale, sukienki, ale i szaliki. Z pomocą takiej części, można ożywić każdy najbardziej niepozorny szalik, a także uczynić go dłuższy lub наряднее. Frędzlami można uzupełnić nie tylko związane, ale i gotowe, zakupione rzeczy.

Jak połączyć grzywkę do szalikiem

Trzeba

  • Sztywny karton, odpowiednie nici, szydełko.

Instrukcja

1
Zdecyduj z rozwiązaniem i widokiem dekoracje dla twojego produktu. Znakomicie wygląda jedwabny szalik z frędzlami ich błyszczące nici lurex. Przytulnie wygląda wełniany, długi szalik z grubej dzianiny z miękkimi прядками na końcach. Fantazja i smak podpowiedzą ci, jakiej długości, koloru, faktury będzie frędzle dla twojej szalik.
2
Oblicz liczba otworów do mocowania tkaniny i liczba wiązek (powinno ich być pięć-sześć razy więcej). Jeśli szalik tkaniny, ręcznie обшейте jego krawędzi nicią w tonie, jest i będzie podstawą do odkształcenia. Oblicz rozmiar szablonu, którego szerokość powinna być równa długości fringe.
3
Swobodnie nawiń karton nici, pokroić je z jednego końca. Będzie dużo wątków o tej samej długości. Złóż pierwszy odcinek na pół w pętlę. Wprowadź hak w krawędź szalik, chwyć pętlę, dokręć ją przez otwór. Delikatnie coraz końce nici, przeciągnąć je przez napływającą pętlę. Rozciągnąć sznurek z przodu, wtedy otrzymasz buła z zwężona. Pracuj na odwrotnej stronie, otrzymasz pętelkę. Wyreguluj wielkość odkształcenia poprzez dodanie odpowiedniej ilości odcinków na jeden otwór.
4
Zakończ pracę z jednego końca szalik, przystąpić do drugiego. Po zakończeniu dziania tkaniny, umieść urządzenie na płaskiej powierzchni. Lekko прогладьте nici. Upewnij się, że прядки dość równe, jeśli to konieczne, przytnij je nożyczkami.
5
Пофантазируйте, jeśli masz szalik z długą grzywką. Podziel ją na taką samą ilość wiązek na trzy pasma i сплетите małe warkoczyki. Dół kos udekoruj dużymi koralami lub pomponami. Zrób rysunek węzłów, wykonanymi w technice макраме (bardzo efektywnie cienki szalik z frędzlami z długich włókien). Niezwykle wygląda szalik z frędzlami w postaci puszystych pędzli. Weź gruby kok, na centymetr poniżej mocowania nawiń i związać je nitką. Powtórz czynność na całej krawędzi rzeczy. Uzwojenie można ukryć koraliki, koronki w kontrastowym kolorze.
Porada
Samodzielnie połączyć grzywkę problemu, ważny jest sam pomysł i kreatywność. Prosta w pracy szczegół daje oryginalność, niepowtarzalność taka zwykłych i codziennych rzeczy, jak szalik.

logo
Article Categories:
Rękodzieło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *