Jak połączyć chusta dla dziecka

W oczekiwaniu na dziecko rodzice starają się zdobyć jak najwięcej rzeczy, przygotować plac pokoju, wybrać wózek i nowe ubrania dla nowego członka rodziny. Wiele rzeczy dla dziecka mama może zrobić samodzielnie.

Jak połączyć chusta dla dziecka

Trzeba

  • – 200 gramów przędzy;
  • – hak.

Instrukcja

1
Wybierz nici do koca. Sprawdzą się bawełniane, lniane nici, specjalna akrylowa przędza dla dzieci. Na drutach chusta dla dziecka trzeba około 200 gramów. Tradycyjne kolory dla chłopców jest niebieski, a dla dziewczynki – różowy, jednak kratę można połączyć dowolny jasny kolor, który spodoba się dziecku, albo wybrać przędzy pod kolor dziecięcej – beż, delikatnie лиловую.
2
Jeśli po raz pierwszy wzięli w ręce hak, musisz nauczyć się rodzaje zawiasów, które będziesz używać przy drutach chusta. Rozpocząć pracę z łańcucha powietrznych zawiasów. Dla провязывания jednej takiej pętli zawiąż supeł i włożyć w niego hak. Zahaczyć im więcej nici i przeciągnij go przez otwór od teraz w dodatku – masz pierwsza pętla.
3
Aby провязать łańcuch, pomiń hak przez powstałą masz pętlę, wsuń nić roboczą i wyciągnij przez pierwszą pętlę, i oto masz gotowa druga. W ten sposób провяжите lotniczą łańcuch żądanej długości. To będzie szerokość koc.
4
Podstawową techniką, którą będziesz robić na drutach chusta – to słupki z накидом. Aby провязать taka słupek, założyć wątek na hak, pomiń go w sąsiedztwie pętli i, podobnie jak w przypadku провязывании powietrznych петелек, wyciągnij przez nią nitkę. Teraz masz na haku trzy zawiasy, które musisz połączyć w pary w dwóch etapach.
5
Провяжите łańcuch powietrznych pętli słupkami z накидом, вывязывая w kolumnie w każdej pętli. Po zakończeniu szereg, połącz trzy powietrza pętli i zacznij robić na drutach kolejny rząd słupków. Провязывать szeregi trzeba tak długo, aż twój pled nie będzie pożądanej długości.
6
Po zakończeniu drutach, chusta może być ozdobiony falbankami, przyszyć na jego obwodzie koronki, nakleić zabawne aplikacje.
logo
Kategoria:
Hand-made

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.