Jak połączyć mata z rajstop

Masz zebrało się wiele porwanych rajstop i pończoch? Nie spiesz się wyrzucać ich tworzenie, praktyczny придверный mat. Doskonale czyści obuwie przed wilgocią, brudem i kurzem, łatwa do czyszczenia odkurzaczem. W razie potrzeby matę można prać w pralce lub na rękach. A kiedy on przyjdzie w ruinę lub znudzi, można go wyrzucić, łącząc na zmianę nowy, jeszcze bardziej piękny.

Jak połączyć mata z rajstop

Trzeba

  • – elastyczne rajstopy i pończochy;
  • – wieszak na drutach;
  • – ostre nożyczki.

Instrukcja

1
Dobierz surowiec dla przyszłości maty. Potrzebne są w przypadku zniszczenia elastyczne rajstopy lub pończochy. Można dobrać rajstopy w różnych kolorach – to mata będzie paski. Na wykonanie jednego małego urządzenia trzeba będzie nie mniej niż 10 par.
2
Odciąć zbita pas rajstop i ozdobne gumki obsady. Ostre nożyczki do cięcia brzeszczot do spirali, aby była taśma o szerokości 2-3 cm Wynikowy taśmę niech pan go przyciągnie do kłębka.
3
Przejdź do szydełkowania. Weź gruby hak, wpisz sześć powietrznych zawiasów i zamknąć je w pierścień. Kontynuuj dziewiarskich w kółko, wykonując słupki bez накида. Aby dostosować wielkość wzrosła, a skrzydło leżało dokładnie, вывязывайте z jednej pętli poprzedniego rzędu dwóch kolumnach. Uważaj, aby krawędzie maty nie spadały ogony – jeśli to się stało, вывязывайте na dwóch kolumnach z każdej drugiej pętli.
4
Po zakończeniu jedną taśmę, przywiąż go do końca drugiego i kontynuuj dziewiarskich. Można połączyć jednokolorowy dywanik lub ozdobić go w koncentryczne kręgi. Do ich вывязывания do kończący taśmie przymocuj pasek innego koloru. Po zakończeniu pracy, oderwij wątek, związać ją i maskuje buła, подвернув go pod skrzydło.
5
Jeśli rajstopy się skończyły, a rozmiar wynikowego maty nie pasuje, drutach, można kontynuować paskami każdy elastycznej tkaniny. Pokroić na wstążki starą водолазу, koszulkę lub inny cienki dzianiny.
6
Zamiast okrągłego dywanu można wykonać prostokątny. Do tworzenia takiej formy związać łańcuch z powietrza zawiasów. Jej długość jest równa długości przyszłego produktu. Zwiąż płótno słupkami bez накида. Prostokątna model może być jednokolorowy, dwukolorowe lub paski – wszystko zależy od kolorów dostępnych u ciebie rajstop. Po zakończeniu pracy, обвяжите mata na krawędzi słupkami bez накида – tak, jego krawędzie będą bardziej gładkie.
Porada
Dzianiny z rajstop matę można umieścić na drzwiach wejściowych, leżał na werandzie lub balkonie. Bardzo praktyczne takie dywaniki w łazience – nie ślizgają się, dobrze wchłaniają wodę i szybko wysychają.

logo
Article Categories:
Hand-made

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *