Jak połączyć kwadrat-ramienne

Wełniane wyroby związane z pojedynczych kwadratów, mogą stać się godnym ozdobą wnętrza. Kolorowe geometryczne kształty można łączyć w koc lub pled. Ażurowe kwadraty, związane szprychy z cienkiej przędzy, mogą przekształcić się w zasłony lub obrus.

Jak połączyć kwadrat-ramienne

Trzeba

  • – przędza;
  • – szprychy;
  • – linijka.

Instrukcja

1
Wykonaj prace przygotowawcze, aby jak najbardziej precyzyjnie połączyć kwadrat ramion. Wpisz na szprychy 25 zawiasów i провяжите платочной lepka 25-30 rzędów. Jeśli produkt będzie składać się z ażurowych kwadratów, tie-ramienne próbkę wzoru przygotowanego schematu.
2
W dużym kartonie wyciąć kwadrat 10X10 cm Zamocować na stole związane próbkę, ale upewnij się, że nie są wilgotne. Nałóż odpowiedni okno na płótno i wyrównać granicy kwadratu w szeregi drutach.
3
Oblicz, ile pętli stanowią szerokości kwadratu. Tak samo oblicz, ile rzędów należy wykonać w wysokości. Zapisz odebrane dane.
4
Określ wymiary studzienki i oblicz, ile kwadratów należy skojarzyć ramionami i jakie będą wymiary jednej figury. Na przykład, dla koce długości 150 cm i szerokości 100 cm potrzeba 150 kwadratów o wymiarach 10X10 cm lub 24 kwadratu o wymiarach 25X25 cm.
5
Jeśli zdecydujesz się na drutach kwadraty-ramienne, których strony są równe 10 cm, to użyj dostępne dane liczby oczek i rzędów. W przypadku, gdy wymiary figur różnią się dokładnie obliczyć, ile trzeba zdobyć zawiasów i połączyć wierszy dla jednego kwadratu.
6
W procesie dziania kwadratów-ramienne koniecznie należy sprawdzić poprawność geometryczną. Do tego złożyć szczegół po przekątnej i zobacz, czy długość boków. Dopasuj kwadrat w razie potrzeby.
7
Zwiąż kwadraty z przędzy o tej samej grubości, ale wyróżniającym się kolorem. Przy użyciu zupełnie różnych przędzy, gęstość dziewiarskich będzie się różnić, dlatego w tym przypadku obliczyć ilość oczek i rzędów oddzielnie dla każdego rodzaju nici.
8
Gotowe części rozłożyć na płaskiej powierzchni. Można zebrać narzuta z połączonych kwadratów w kolejności losowej lub zgodnie z ornamentem. Połącz fragmenty między sobą szpilek lub śmietana szczegóły.
9
Połącz części трикотажным szwem. Tak samo można użyć hak i połączyć kwadraty między sobą słupkami bez накида. Do narzuty zrób podszewka, np. z polaru. Zasłony, obrus, związane z ażurowych kwadratów, накрахмальте i dobrze отгладьте.
logo
Kategoria:
Hand-made

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.