Jak połączyć bramy-opaska zaciskowa

Bramy-opaska może ozdobić każde вязаное produkt jest bardzo wygodny, miękki i stylowy. Ponadto, połączyć go można w różnych wariantach: wysoki, mały, szeroki, itp. Taka bramy pomoże chronić gardło od zimna i wiatru.

Jak połączyć bramy-opaska zaciskowa

Trzeba

  • – motek przędzy tego samego odcienia, którym jest związana sweter lub bluza
  • – druty nr 5
  • – nożyczki
  • – igła z dużym oczkiem
  • – szpilki krawieckie

Instrukcja

1
Przewiń w kłębek przędzy, dodając wątek w 2-3 wyplatania. W ten sposób można uzyskać grubszą nić, co pozwoli zrobić kołnierz-opaskę ciepłym, łagodnym, a także pozwoli lepiej położyć go na krawędzi wlewu gotowego wyrobu.
2
Aby krawędź przyszłości kołnierza nie растягивался, należy użyć zestawu pierwszego rzędu bawełnianą nić. Trzeba ją złożyć z główną nicią, i po wybraniu провязать kilka rzędów.
3
Wpisz na szprychy 55-60 zawiasów (w zależności od wymaganej szerokości przyszłości kołnierza). Провяжите wraz z pomocniczej nicią pięć-sześć rzędów twarzowymi zawiasami, a następnie komplementarną nić oderwij i провяжите jeszcze jeden rząd twarzowymi zawiasami.
4
Dalsze drutach dalej angielskiej gumką. Pozwoli ona kształtować wielkość opaski, tak aby mógł dawać z siebie na dowolny wymiar wlewu. Ale przy tym nie растягивался.
5
Istnieją trzy różne sposoby dziania angielskiej gumy, ten, który znajduje się w tym opisie, pozwoli zrobić вязаное tkanina gładka i gęsta. Dla провязывания angielskiej gumy, należy w pierwszym rzędzie na przemian twarzy i изнаночные pętli. We wszystkich kolejnych rzędach zwiąż tak, jak „patrzą” w pętli. Oznacza to, że изнаночные pętli провязывают niewłaściwej stronie, a twarz – twarzowymi. Charakterystyczną cechą wszystkich kolejnych wierszy jest to, że przedni zaczep należy провязывать tuż poniżej, czyli uchwycić nici przez pętlę poprzedniego rzędu (a nie robić накиды, jak w zwykłej angielskiej gumce).
6
W ten sposób zwiąż, aż długość z płótna nie osiągnie 60 centymetrów. Wtedy znowu вплетите do głównego wątku bawełnianą komplementarną nić i провяжите pięć – sześć rzędów, a następnie zamknij wszystkie pętle. Przy okazji, jeśli użyć do вывязывания kołnierza-opaski przędzy „trawkę”, to kołnierz będzie szczególnie miękkie i wygodne w выкладывании.
7
Sew brzeszczot do pierwszego i ostatniego rzędu „pętla w pętli”.
8
Zwilż gotowy bramy-opaskę wodą i pozostawić do całkowitego wyschnięcia. To daje mu niezbędną skurcz i ułatwi dalszą eksploatację produktu.
9
Pin портновскими pinami związane opaskę do krawędzi wlewu, równomiernie rozprowadzając go na krawędzi. Po tym szyć kołnierz do części ustnej.
10
Ciepłym żelazkiem отутюжьте szew, staraj się robić to tylko na końcach pętli, aby nie zepsuć gotowy produkt.
logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.